Dzięki globalnej sieci w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie, DHL jest jedną z największych światowych firm międzynarodowych.

KRS: 0000448971
NIP: 5213645769
REGON: 146508946

www.dhl.com.pl

Firma jest częścią Deutsche Post DHL – światowego lidera w dziedzinie usług pocztowych oraz logistycznych.  Przedsiębiorstwo zostało zarejestrowane w Polsce w 1991 roku w Warszawie jako pierwsza międzynarodowa firma transportowa. Spółka składa się z wyspecjalizowanych jednostek, do których należą m.in. DHL Express.

DHL Express to transport pilnych dokumentów i towarów od nadawcy do odbiorcy, wykorzystujący najobszerniejszą glonalną sieć transportu ekspresowego. Dla ułatwienia wysyłek online, klient ma do dyspozycji platformę MyDHL. Umożliwia ona śledzenie przesyłek oraz usprawnia rozwiązania dotyczące rozliczeń. System jest idealny dla szerokiego grona klientów, zarówno okazjonalnych, jak i firm wysyłających bardzo duże ilości dokumentów i paczek. Wszystkie produkty firmy zostały podzielone na 4 linie produktowe, w zależności od czasu doręczenia przesyłek. Są to Same Day, Time Definite, Day Definite i Freight.

DHL Parcel świadczy usługi wysokiej jakości zarówno w zakresie przesyłek paczkowych, jak i paletowych (maksymalnie 5 palet w jednej przesyłce). Dodatkową wartością dla klientów jest szeroki wachlarz usług dedykowanych sektorowi e-commerce. Klienci mogą mieć pewność, że przesyłki krajowe zostaną doręczone następnego dnia roboczego, a w przypadku palet i przesyłek międzynarodowych, w terminie ściśle określonym w ofercie.

DHL Parcel odpowiada na potrzeby Klientów indywidualnych, którzy oczekują stabilnej, wysokiej jakości obsługi w przystępnej cenie. Dopasowuje się także do potrzeb klientów biznesowych.

Reszta jednostek firmy opiera się na dystrybucji towarów, w sposób zbliżony do operatorów logistycznych, rozwożących przesyłki drobnicowe.  Sektor frachtowy firmy zapewnia wszelkiego rodzaju przewozy do dowolnego miejsca drogą lotniczą, morską, transportem drogowym lub koleją.  Przedsiębiorstwo jest właścicielem jednej z największych linii lotniczych na świecie oraz 3 globalnych centrów przeładunkowych. Firma posiada także sortownie i terminale zlokalizowane na terenie kluczowych portów lotniczych.

 

  1. Mój mąż pracował kiedyś w jednej z tych firm i faktycznie koledzy na dużych dostawach mieli zdecydowanie lepiej, luz, chwila przerwy przy wyładowaniu a przy małych paczuszkach biega się jak na zawodach sprinterskich żeby się wyrobić

  2. Ja jeżdze tu ciężarówką znaczy c+n i jest fatalnie, pojechałem na przerzuty i ciągali mnie po Europie 3 tygodnie, jak wróciłem stawka w miarę , kilometry w miarę ale obciążyli mnie 1,2 tys euro!!!! za dokumęty. Sami mnie 3 tygodnie ciągali po ue a dokumenty chcieli po 7 dniach , pytam jak?

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>