Hussar Gruppa  działa w obszarze transportu i logistyki towarów, jako specjalistyczne centrum rozwiązywania problemów.

KRS: 0000395118
NIP: 9512219781
REGON: 141016434

www.hussar-gruppa.com

Firma kładzie nacisk na działanie w niszy rynkowej w zakresie wysokomarżowej obsługi transportu drogowego na drogach Europy Zachodniej. Wśród głównych obszarów działania są też usługi pomocy drogowej, likwidacji szkód transportowych dla czołowych towarzystw ubezpieczeniowych oraz produkcja własnych produktów innowacyjnych, które rozwiązują problemy transportowe. Firma współpracuje z klientami z Europy Zachodniej, głównie Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Firma realizuje usługi transportu międzynarodowego w systemach przerzutowych w granicach 11 tys. – 13 tys. km na miesiąc. Zakres usług obejmuje dostęp do kart paliwowych i urządzeń do poboru opłat drogowych. Hussar gwarantuje kierowcom ciągłość zleceń i zapłatę za każdy kilometr, oferując jedne z najlepszych stawek „puste/ pełne”. Dodatkowo, firma zapewnia opiekę techniczną przez warsztat w Belgii i mobilnych jednostek w Niemczech, Francji i Beneluksie.

Hussar Gruppa zajmuje się nie tylko transportem międzynarodowym.

Naprawy pogwarancyjne aut ciężarowych oraz naczep wszystkich marek – tym może się pochwalić podzespół firmy – Hussar Angels. Dysponuje on dwunastoma mobilnymi jednostkami naprawczymi. Zapewnia  przeglądy serwisowe, wymiany podzespołów silnika, a także wszelkiego rodzaju naprawy układów w pojazdach i naczepach. Ponadto, zajmuje się wulkanizacją oraz sprzedażą opon oraz drobnymi naprawami powypadkowymi.

Klienci mogą liczyć na szybki czas realizacji, który jest kluczowy w sytuacjach kryzysowych na drodze. Naprawy realizowane są w miejscu awarii, bądź w fabryce napraw pod Brukselą, po uprzednim przewiezieniu samochodów firmową lawetą. Rozwiązania oferowane przez Hussar Angels okazują się dużo tańsze od naprawy aut we własnym zakresie. Firma oferuje konkurencyjne ceny części zamiennych, względem cen serwisów zagranicznych. Niższa jest także stawka za roboczogodzinę i za dojazd do miejsca naprawy. Hussar posiada lawety do przewozów subgabarytów, a stawka za usługę holowania jest kalkulowana wedle stawek rynkowych. Nacisk kładziony jest również na jak najszybsze oddanie samochodu do użytku, ponieważ każdy kolejny dzień naprawy rodzi gigantyczne koszty.

Na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych, Hussar Gruppa wykonuje także likwidację szkód za granicą. Efektywna usługa obejmuje likwidację szkód komunikacyjnych OC/AC oraz w towarze OC przewoźnika drogowego. Firma podejmuje także zlecenia specjalne, czyli holowanie i transport pojazdów, udostępnienie lub wynajem pojazdu zastępczego, czy emergency consierge. Dzięki korzystaniu z tych samych programów, co towarzystwa ubezpieczeniowe, Hussar oferuje najwyższą jakość wycen i analiz.

  1. Dla mnie nie przejdzie ta spedycja , juz wiem skąd mają na taką reklamę w internecie. Z przewoźników !!! Wyszło mi za ładowne tak jak mówili 0,92E ale za wszystkie to już co innego 0,70 i nie żucaj się bo obciązenie dostaniesz..

  2. Nie wiem kto wymyślił te opinie. Za puste doloty płacili od zawsze. Karać nie karają nigdy. Stawki są uczciwe i przynajmniej kilometry są OK a testowałem większość spedycji.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>