DB Schenker Logistics jest jednym z wiodących globalnych dostawców usług logistycznych w Europie. Oferuje zintegrowane rozwiązania z jednego źródła w oparciu o transport lądowy, lotniczy, oceaniczny oraz logistykę kontraktową.

KRS: 0000057814,
NIP: 6320000051,
REGON: 272192684

www.dbschenker.pl

Operator logistyczny Schenker Sp. z o.o. zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Prowadzi projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki sieci połączeń lądowych (drogowych i kolejowych), lotniczych i oceanicznych oraz logistyce magazynowej, towary klientów sprawnie trafiają na światowe i europejskie rynki. Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

Transport lądowy DB Schenker obejmuje przesyłki każdego rodzaju, bez względu na wielkość i miejsce przeznaczenia. Za rozwiązania lądowe odpowiadają trzy działy (System, Direct, Parcel domestic), a każdy z nich obsługuje innego rodzaju przesyłki. Do realizacji przesyłek drobnicowych, firma wykorzystuje sieć połączeń linii drobnicowych, wspieraną zintegrowanym systemem informatycznym, gwarantującą szybką dostawę przesyłek. Przesyłki lądowe częściowe i całopojazdowe z kolei, są realizowane w ramach bezpośredniej dostawy od nadawcy do odbiorcy na terenie Polski jak i w obrocie międzynarodowym. Realizacja przewozów drogowych obejmuje także paczki krajowe. System przewozów paczkowych jest jednym z elementów profesjonalnego pakietu usług logistycznych i informacyjnych, przygotowanych specjalnie dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą na dużą skalę.

Spedycja lotnicza firmy realizowana jest w oparciu o sieć 300 biur DB Schenker, zlokalizowanych przy największych międzynarodowych lotniskach.

Wspierając logistyczne procesy klientów, DB Schenker zapewnia elastyczne dopasowanie do oczekiwań klienta oraz sprawny system dystrybucji towarów do odbiorców na całym świecie. Dodatkowo, oferuje doradztwo logistyczne i możliwość łączenia rozwiązań lotniczych z morskimi i lądowymi.

Fracht oceaniczny obejmuje dystrybucję przesyłek drogą morską pomiędzy najważniejszymi ośrodkami światowego handlu i przemysłu. DB Schenker realizuje serwis drobnicowy z Dalekiego Wschodu oraz ze Stanów Zjednoczonych do Gdyni. Przewozi towary całokontenerowe oraz ponadgabarytowe. Klienci mogą liczyć na ekspercką wiedzę i doświadczenie swoich pracowników w zakresie morskich rozwiązań logistycznych, handlu zagranicznego i odpraw celnych. Firma udostępnia informatycznie zintegrowaną sieć połączeń, umożliwiającą śledzenie drogi przesyłki w Internecie. Wysoka jakość obsługi i bezpieczeństwo przesyłek, zagwarantowana jest dzięki stale optymalizowanym procesom i współpracy z rzetelnymi i sprawdzonymi armatorami.

DB Schenker prowadzi także magazyny logistyczne dla klientów z różnych branż, zlokalizowane w okolicach największych centrów biznesowych Polski. Współpraca w ramach logistyki magazynowej rozpoczyna się od audytu logistycznego w firmie klienta. Na tej podstawie, proponowane są rozwiązania, dopasowane do specyfiki biznesu klienta, zarówno w dedykowanych lokalizacjach, jak i magazynach dzielonych z innymi klientami. W zależności od potrzeb, firma realizuje usługi dodane. Klient otrzymuje także najnowsze technologie, sprawdzone w magazynach DB Schenker na całym świecie.

 1. jeżdżę z nimii płatności w miarę do 10-ciu dni się spóźniają tylko kilometry mi nie wychodzą, im w miesiącu wyszło 7000 km a z moich kilometrów niecałe 6000 km, i kto zapłaci za różnicę, pewnie że przewoźnik

 2. Jezdze u nich spóźniaja sie z płatnościami no ale płacą km sie nie zgadza trzeba sie o swoje upominac no ale kontakt ze spedytorem ok

 3. Moja opinia… hmmm…. nie mogę powiedzieć nic więcej niż…. kulturalnie oczywiście… nie jestem zadowolony.
  Chyba za bardzo firma się rozrosła bo pojedynczych przewoźników traktują co najwyżej jak zbędne zło. Masakra. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam zadowolonych

 4. Latam z nimi w kółkach i jak to kółka mało kilometrów plus taki że kierowca prawie każdym razem naa weekendzie w domu.
  Spedytor często nie odbiera, szczególnie jak w nocy problem na załadunku

 5. Ja nie wiem co wy chcecie. Jestem w srednio zadowolony współpracuje z nimi już od listopada i jest roznie. ale co poradzic to jest tylko POlska

 6. Firma DB Schenker todno !!!!!!!!!!!!!!! Z klientem umawiaja sie na 4-5 dni a towar dojezdza po 10-12 dniach. I nie widza w tym problemu!!! Kurier nie odbiera telefonow!!! Przyjezdza towar na paletach – auto nie ma windy!!!! Firma DB Schenker dramat!!!

 7. Witam, szukam podwykonawców firmy schenker a mianowicie tych którzy zostali perfidnie wykorzystani przez ta firmę, nie wypłacono im pieniędzy itp. Jeśli sa pracownicy którzy zostali oszukani w jakikolwiek sposób przez ta firme (a posiadam wiadomości na ten temat) proszę o kontakt : malami92@interia.pl

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>