Firma LKW Fredrich powstała, by odpowiadać na rosnące oczekiwania klientów zlecających przewozy towarów. Specjalizuje się w spedycji krajowej i międzynarodowej. Siedziba firmy mieści się w Kielcach.

KRS: 0000397669,
NIP: 5252518348,
REGON: 145833970

www.lkwfredrich.com

Spółka LKW Fredrich oferuje obsługę spedycyjną kontrahentów krajowych transportem całopojazdowym i świadczy usługi przewozowe ładunków częściowych.

Transport częściowy polega na przewozie przesyłek w połączeniu z ładunkami innych kontrahentów, na jednym samochodzie.  Jest to rozwiązanie idealne dla klientów, chcących zminimalizować koszty, a dla których szybka dostawa nie jest priorytetem. Takie rozwiązania podkreślają elastyczność firmy w dopasowaniu się do potrzeb klienta.

Firma, stosując nowoczesne metody pracy, dąży do ustawicznego podwyższania jakości usług. Zespół tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i dyspozycyjnych osób, które gwarantują niezawodność oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania. Firma stara się dbać o swoich współpracowników, oferując im gamę korzyści takich jak stałe zlecenia i motywujący system rozliczeń. Daje również gwarancję zleceń przez cały rok, stałą bazę klientów, dzięki którym firma może zapewnić partnerom wybór tras, które odpowiadają ich preferencjom.

LKW Fredrich to przede wszystkim kompleksowa obsługa, zorientowana na potrzeby partnera, który do dyspozycji ma np. karty paliwowe, zapewniające oszczędność na paliwie tankowanym w trasie. Ułatwiają one rozliczenia opłat drogowych w całej Europie. Partnerzy, dzięki kartom paliwowym otrzymują elektroniczne faktury dwa razy w miesiącu oraz możliwość otrzymywania raportów z transakcji. Spółka oferuje profesjonalne i klarowne warunki współpracy, również dzięki pomocy doświadczonej kadry. Każdemu kontrahentowi dedykowana jest konkretna osoba: dyspozytor pracujący 24h, koordynator, opiekun oraz osoby z działu księgowości i działu technicznego. Ponadto, firma świadczy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją floty oraz oferuje pełen zakres usług serwisowych.

Długofalowe relacje z kontrahentami, to jeden z ważniejszych filarów firmy.

Zgodnie z polityką jakości LKW Fredrich, dobro klienta jest priorytetem, a jego zadowolenie wyznacznikiem efektywności. W realizowaniu kontraktów transportowych, firma kieruje się uczciwością i rzetelnością w stosunku do klientów i współpracujących przewoźników. W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, wszystkie ciężarówki są monitorowane systemem GPS, ponadto przewożone ładunki w transporcie krajowym są ubezpieczone na kwotę 500 000 złotych. W przypadku ładunków w transporcie międzynarodowym, suma ubezpieczenia wynosi 300 000 euro.

Klienci, korzystający z usługi wynajmu naczep i pojazdów w LKW Fredrich mają do dyspozycji tylko i wyłącznie bezawaryjne i nowoczesne floty. Co więcej, firma stawia na bezpieczeństwo: ładunki przewozowe chroni telefon alarmowy dostępny 24h na dobę. Sam system wynajmu jest niezwykle wygodny – LKW Fredrich dba o wszelkie formalności ubezpieczeniowe, odciążając przy tym klienta. Innowacyjne rozwiązania oferowane są w odpowiedzi na szczególne potrzeby każdego z klientów LKW Fredrich. Jest to charakterystyczne dla strategii tej firmy.

 1. Witam. Ostatnio wstawiłem ciągnik siodłowy do LKW i mam ich naczepę. Na początek współpracy jest zadowolony. Dobre stawki za km, praca na kraju w tygodniowych kółkach, a najważniejsze że koszty najmu naczepy są prawie nieodczuwalne. Pani spedytor daje dobre frachty. Jedyne co mogłoby ulec zmianie to terminy płatności ale i to da się przeżyć. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy LKW.

 2. Najlepsza spedycja, z którą mieliśmy okazje współpracować. Tylko czasami płatności z 5 dni opóźnienia miały i myśleliśmy że 13,5 tyś km na międzynarodówce to mało i poszliśmy do konkurencji. Teraz jesteśmy na wypowiedzeniu i niebawem wracamy do LKW bo to rzetelna firma.

 3. Jeżdżę z nimi już rok. Początki były trudne, nie mogliśmy się zgrać ze spedytorem. Ale teraz już jest ok. Polecam tą spedycje, dbają o swoich. Idzie się z nimi dogadać- robimy ok 9 tyś km na kraju. Kasa Też ok.

 4. umowa 6 stron paragrafy kary ale raz sie zyje jeżdże u nich mam gwarancje km i stawki i mnie nic nie obchodzi ma być to co na papierze płacić płacą spóźniają się to fakt ale każdy się spóźnia trochę spedytor mnie wkurzał ale szybko zmienili mi na innego i można sunąć po asfalcie z dziurami na polskich drogach

 5. Jezdzę z nimi od listopada, plusy takie że spedytorzy są dobrzy, i jak jakieś problemy są pod telefonami.

  W styczniu mało km na przerzutach bo tylko 9300 km

 6. Witam!!!
  Jeżeli chodzi o jazde w tej firmie polecam. Maja moje 2 samochody na miedzynarodowce i jakos to idzie. Nie powiem bo km na poziomie 12 tys km stawka nie najgorsza i bardzo duzy plus jeden spedytor co zadko się zdaza

 7. LKW Fredrich, spedycja OK. Jestem zadowolony bo robie sporo kilometrów na zachodzie. Co prawda zmieniłem spedytora, ale teraz jest w porządku. Kontakt na wysokim poziomie. Nie mam z tym problemów. Pierwsza płatność weszła na konto bez zastrzeżeń. Jeżdżę od 3 tygodni. Polecam

 8. jest w porzadku, na poczatku mniej km, ale cierpliwe doczekalem sie swojego! wyszlo mi w styczniu 13 tysiecy km miesiecznie. sprawdzilem sie i doceniono to. platnosci sie slizgaja ale wazne ze sa!!

 9. mam juz tam 4 auta. wiec o czyms to swiadczy, dziwie sie nagatywnym opinia ale pewnie konkurencja bo wyrasta tego jak grzybow po deszczu. polecam

 10. Spedycja a spedycja…. Nie wiem jak jest u was, ale ja jezdze i jest git. Straszyli mnie wszyscy dobrze przed ta firma ale jezdze rok i jest git

 11. Ja jeżdżę z lkw już od pięciu lat, mam u nich 5 samochodów i 3 w podlasiu i chyba wszystkie dam do fredricha. Jeżdże na przeżutach Niemcy -Francja , w trzy tygodnie robię 8000-9000 km, zależy jak się poskłada a w podlasiu jak w 3 tygodnie uda mi się 7000-7500 to nieźle.

 12. Płatności jeszcze 2 miesiące temu spóźniali się 5-8 dni, teraz mam co do dnia , ale w podlasiu też a stawki to zależy jak się trasa poskłada, według nich za ładowne 1,00Euro, za wszystkie 0,95. Według mnie 5 centów ze stawki trzeba jeszcze odjąć. Ale to i tak fajnie mi wychodzi bo ładunki mam 12-18t, i trasy nie są bardzo drogie:)

 13. Polecam
  Jezdze u nich od jakiegos czasu
  Wyjazdy mam z Nidzicy, stawka jak na nasze chujow* miejsce dobra.
  Ważne ze kilometry są w takim zajebsitym okresie jak zima :/

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>