Orange Logistics jest prężnie rozwijającą się firma z branży Transport – Spedycja – Logistyka. Specjalizuje się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

KRS: 0000376908,
NIP: 6342773808,
REGON: 241856088

www.orangelogistics.co

Orange Logistics funkcjonuje nieprzerwanie od 2014 roku

 

Firma działa w branżach: budowlanej, meblowej, spożywczej, elektronicznej, samochodowej i chemicznej. Firma aktualnie dysponuje taborem ponad 500 sztuk, w tym 80 stanowią tabory własności przedsiębiorstwa, 200 sztuk to tabory przewoźników kontraktowych, a 250 sztuk to przewoźnicy z naczepami, które są własnością Orange Logistics.

Spółka realizuje przewozy między Polską, a kilkunastoma krajami Unii Europejskiej. Współpracuje z  Czechami, Słowacją, Rumunią, Bułgarią, Austrią, Włochami, Węgrami, Niemcami, Belgią, Holandią, Hiszpanią, Portugalią i Francją. Codziennie, Orange Logistics przewozi towary o łącznej wadze 1,7 mln kilogramów.

Dbając o jakość obsługi organizowanych transportów, Orange Logistics stworzyła możliwość śledzenia statusu powierzonych przesyłek. Umożliwia to platforma GPS, do której dostęp mają wszyscy klienci. Użytkownik po zalogowaniu, może w czasie rzeczywistym obserwować lokalizację swojej przesyłki. Co więcej, firma korzysta z systemu Interlan SPEED. Jest to oprogramowanie dla firm produkcyjnych, pozwalające na sprawną realizację dystrybucji towaru z wykorzystaniem floty własnej, jak i obcej. To nie wszystko, jeśli chodzi o udogodnienia, jakie Orange Logistics udostępnia swoim klientom. Przewoźnicy, współpracujący z firmą, mają do dyspozycji karty paliwowe. Korzyści z posiadania takich kart to przede wszystkim bezpieczeństwo i kontrola kosztów, a przy tym wygoda i prostota w obsłudze. Klientów korzystających z kart, obowiązują ceny netto za paliwo i opłaty drogowe w UE. Ponadto, otrzymują oni możliwość płatności bezgotówkowych, czy możliwość płacenia za autostrady i wybrane artykuły na stacjach paliwowych. Na życzenie, firma udostępnia raporty z wszelkich transakcji oraz wydatków dokonywanych za pomocą karty.

Efektywną strategię, Orange Logistics zawdzięcza polityce zrównoważonego rozwoju. Dobro klienta, rozwój ekonomiczny, a przy tym zaangażowanie w działalność społeczną i ochronę środowiska są elementami, które firma harmonijnie łączy. Ponadto, w trosce o zdrowie i samopoczucie swoich pracowników, Orange Logistics angażuje się w sponsorowanie działalności sportowej oraz rekreacyjnej.

  1. jeżdżę u nich trochę lepiej niż w FM,
    dopiero zaczynam wiec dużo nie mam jazdy z nimi za miesiąc sie wypowiem ale zapowiada się ok

  2. Podzielę się moją opinią na temat w/w firmy. Zacząłem współpracę z nimi ponad pół roku temu. Nie narzekam. Może to nie są mega kokosy, ale po opłaceniu wszystkich kosztów zostają mi całkiem dobre pieniądze. Póki co, jestem zadowolony.

  3. w miare prowadza mojego konia. kwestia sprawnego dogadania sie ze spedytorem od poczatku i zadowolony jest kazdy. polecam gdy sie chce dorobic i zarobic

  4. witam . dziś rozmawiałem telefonicznie z tą firmą , przez tel wygląda na to że ok , i opinie są nawet spoko . Jeżdżi kotoś z tej sped na finlandie?

  5. Jeżdżę na krajówce od trzech miesięcy, kasa terminowa, kilometry raz lepiej raz gorzej różnie bywa to samo ze zjazdami na bazę, ostatnio chciał znajomy dać im auto to powiedzieli, że nie biorą bo nowa firma.
    Coraz ciężej się do nich dostać…

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>