Na rynku Spółka Kupiec istnieje od 2002 roku. Specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych i spedycji na terenie kraju i międzynarodowo.

KRS: 0000373682,
NIP: 8732941947,
REGON: 852650451

http://kupiecsa.eu

Spółka Kupiec znalazła się w elitarnym gronie Gazel Biznesu 2013 r.Jako profesjonalna firma spedycyjna, posiada szeroką bazę samochodową: zestawy typu Tir 13,6m – 24 tony firanki, plandeki, chłodnie, muldy.Ponadto, stale powiększa i inwestuje we własną flotę. Dysponuje 80 zestawami TIR. Posiada załadunki w kółku jak i również pojedyncze zlecenia.

Misją jest zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi logistycznej, wszelkiego rodzaju ładunków. Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, skrupulatność i dbałość o terminy – te wartości najtrafniej definiują specyfikę działania. Tym samym pozwoliło to wypracować pewne schematy działań, co w połączeniu z nowoczesnym i elastycznym spojrzeniem na świat sprawia, że firma jest godnym zaufania partnerem biznesowym.

Kierowane przez Kupiec oferty cechuje elastyczność i konkurencyjność cenowa opierająca się na przewozach całopojazdowych i częściowych zarówno na terenie całej Polski jak i Europy. Głównymi kierunkami transportu zagranicznego są Włochy, Anglia, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Holandia, Słowacja, Czechy. Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń ładunkową, firma jest otwarta na propozycje innych kierunków transportu.

Od chwili rozpoczęcia działalności stawia na doświadczoną kadrę, nowoczesne narzędzia informatyczne i różnorodny tabor samochodowy, zaś strategię działania opiera na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewozów poprzez ubezpieczenie towaru. Kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami, tym samym są w stanie monitorować każdy ładunek. Spedytorzy są dyspozycyjni 24 godziny na dobę w razie awaryjnych nagłych zleceń są w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Wysoka jakość świadczonych przez firmę usług transportowych znalazły uznanie wśród wielu przedsiębiorstw różnych branż dla których regularnie świadczą usługi transportu i spedycji.

  1. Jeżdze z nimi od kilku tygodni po kraju, w oddziale kieleckim. Chyba źle trafiłem. Niecierpie tych scyzoryków. Kilometry wyszły dobrze, stawki przejdą . narazie będę z nimi jeździł . zobaczymy jak z płatnościami

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>