Polski rynek transportowy i spedycyjny rozwija się pod względem najnowszych systemów informatycznych umożliwiających śledzenie ładunków, kontrolę spalania czy temperaturę w chłodniach. Na bazie dotychczasowych doświadczeń w branży TSL powstała firma PKS24 Sp. z o. o.

KRS: 0000593993,
NIP: 7010532860,
REGON: 363347449

http://pks24.pl/

PKS24 zajmuje się transportem i spedycją towarów na terenie kraju i Europy. Doskonała wiedza o transporcie oparta o doświadczenie zdobyte na własnych jednostkach wewnętrznych pozwala podejmować decyzje dotyczące rentowności przewozów. Firma posiada nowoczesny system minimalizujący koszty kadrowe, a, co za tym idzie, pozwala podzielić dochody pomiędzy współpracującymi pod nią podwykonawcami. Kadra pracowników Spedycji posiada kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej, co optymalizuje puste przebiegi i pozwala na większy dochód z realizowanych kontraktów.

PKS24 chętnie podejmuje współpracę z Podwykonawcami posiadającymi w swoim taborze ciągniki siodłowe z normą emisji spalin EURO 3 (transport krajowy) oraz EURO 5 (transport międzynarodowy) z naczepą typu: chłodnia oraz firanka (plandeka). Współpraca jest nawiązywana także z Kontrahentami posiadającymi busy.
W niedługim czasie Spedycja podjęła współpracę z pokaźną ilością Partnerów Biznesowych zlokalizowanymi na terenie Polski i Europy, co zapewnia ciągłość zleceń i umiejętność dopasowania się do potrzeb Podwykonawców. Podnosząc jakość swoich usług, każda ciężarówka jest monitorowana systemem GPS.

PKS24 jest liderem terminowych ładunków drobnicowych na polskim rynku. Przewozy są realizowane dla dużych korporacji, jak i klientów indywidualnych. Niedawno został otwarty nowy kierunek Poznań – Berlin – Poznań. Jest on bardzo korzystną opcją dla obu stron. Zapewnia stałe wyloty i powroty do kraju. W połowie 2016 roku Spedycja planuje otwarcie kolejnego kierunku Gliwice – Niemcy – Hamburg – Gliwice. Duże zainteresowanie obsługą tego odcinka prowadzi do powiększenia floty samochodów.

Spedycja ma także doświadczenie w transporcie kolejowym i lotniczym. Przewozy są realizowane na terenie Europy i na życzenie klientów jest organizowany przeładunek wagon-samochód i samochód-wagon. W transporcie lotniczym Firma specjalizuje się w serwisie ekonomicznym, priorytetowym i ekspresowym, ubezpieczeniem w zakresie all risk, kompleksowa obsługą ładunków w systemie „door to door”, monitoringiem przesyłek lotniczych oraz odprawach celnych z uproszczoną procedurą i odroczonym VAT.

  1. Ja na kraju jak się poskłada to robię 2000-2200 tygodniowo, z tego trzeba liczyć 100-150 pustych resztę płacą. wcześniej jeździłem w rabenie i tu mi jest lepiej. Płatności różnie 2-4dni się późnią,

  2. Jeżdże z nimi ok. poł roku. Początki były trudne, nie mogliśmy się dogadać ze spedytorem. Ale teraz już jest ok. Robimy ok 8- 9 tyś km na kraju, zależy jaki miesiąc. Kasa Też ok.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>