Duda Transport & Spedition Sp. z o. o. jest firmą istniejącą od 2007 roku. Zarządzana w przemyślany sposób, jest otwarta na dynamiczne zmiany niesione przez rynek.

KRS: 0000380107,
NIP: 6572880985,
REGON: 260455740

http://www.transportduda.pl/

Spedycja oferuje swoje usługi na terenie kraju i zagranicy. Rozwija się w branży TRANSPORT – SPEDYCJA – LOGISTYKA. Prowadzi przewozy szerokiego wachlarza ładunków samochodami o ładowności 24 ton. Współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także międzynarodowymi koncernami transportu drogowego.

W swoim taborze Firma posiada ciągniki siodłowe zgodne z norma emisji spalin Euro 4 oraz Euro 5. Dysponuje naczepami typu standard i mega. Pojazdy są kontrolowane przez system nawigacyjny. Duda Transport jest jedyną polską spedycją posiadającą 1 z 99 egzemplarzy Magnum Legend. Zakupiła samochód z numerem 10. Okręt flagowy został przedstawiony za pomocą filmu https://youtu.be/FNPR3Y_LJ-Y
Ponadto, Spedycja posiada 60 własnych zestawów i daje pracę około 450 Podwykonawcom. Firma daje możliwość wynajmu naczep, z czego Kontrahenci chętnie korzystają i po zakończonym okresie najmu, mogą wykupić użytkowaną naczepę.

W odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów, Duda Transport otworzyła nowy oddział w Berlinie. jest to ośrodek wymiany handlowej, gdzie spotyka się popyt i podaż na poszczególne dobra. Z tego punktu prowadzi się także dystrybucję towarów do danych odbiorców. Wybór lokalizacji korzystnie wpływa na kontakty z Klientami.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>