Grupa SKAT działa wielopłaszczyznowo dzięki zróżnicowanym profilom działalności firm wchodzących w skład FIRMY SKAT, którą tworzą AŻ 3 firmy. Są to: SKAT Transport, EXPOLCO TRANSPED i TASK Logistic. Oferuje ona kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Najnowszym elementem w Grupie SKAT jest marka PromySkat, która zapewnia kilkaset połączeń promowych pomiędzy 35 krajami oraz ponad 200 portami w całej Europie.

KRS: 0000487902,
NIP: 5851356886,
REGON: 191909392

http://www.skat.com.pl/

SKAT Transport to operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, przeprawach promowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zajmuje się transportem intermodalnym, który jest jednym z elementów złożonego procesu transportowego rzeczy, w którym to ładunki przemieszcza się przy pomocy środków przewozowych różnych gałęzi transportu.

Spółka EXPOLCO TRANSPED świadczy kompleksowe usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu kontenerowego. Powstała w 1990 roku i była jedną z pierwszych prywatnych firm spedycyjno-transportowych założonych na Wybrzeżu.

SKAT Truck świadczy usługi transportu drogowego, realizowane przez własny tabor w relacjach krajowych i międzynarodowych.

Doskonała współpraca pomiędzy tymi trzema spółkami pozwala grupie SKAT profesjonalnie realizować każde
zlecenie w ramach krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, a także kolejowego, morskiego, lotniczego, logistyki, spedycji, obrotu magazynowego i przeładunku.To właśnie wieloletnia praca polegająca na połączeniu tych wszystkich dziedzin działania pozwala Grupie Skat zachować pełną elastyczność w dostosowaniu się do bieżących potrzeb klientów i wymagań rynku. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej klienta grupa Skat świadczy usługi magazynowania towarów.Dysponuje powierzchnią magazynową krytą w ilości 3000 metrów kwadratowych i utwardzonymi placami parkingowymi o powierzchni 7 hektarów. Teren na którym znajdują się magazyny, jak również i place składowe, są całodobowo monitorowane i chronione.

Od września 2015 roku SKAT Transport ogłosił rozpoczęcie działalności w nowym obszarze usług – sprzedaż polis ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia są ważnym elementem działalności w branży TSL, a polisy chronią zarówno przewoźników, spedytorów oraz ich klientów. Grupa Skat współpracuje tylko z najbardziej renomowanymi i stabilnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W ich ofercie znajdują się nie tylko obowiązkowe i sprawdzone ubezpieczenia środków transportu, majątku, życia i zdrowia, ale również takie nowości jak ubezpieczenia środowiskowe – coraz częściej stosowane przez nowoczesne przedsiębiorstwa i wymagane przez ustawodawstwo unijne.

Dzięki połączeniu takiego szerokiego zakresu działania firma ta dołączyła do elitarnego grona zaufanych firm transportowych akredytowanych przez UK Border Force. Uzyskana akredytacja to kolejne potwierdzenie dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa i zaufania kontroli pojazdów SKAT. Ciągły rozwój SKAT Transport, jak również opinie wieloletnich klientów, pozwalają śmiało stwierdzić, że jest to nowoczesna firma, która sprosta w przyszłości wielu wyzwaniom.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>