Firma DLS Trans może się poszczycić ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Bez problemu podoła każdemu wyzwaniu gwarantując najpewniejszą i najkorzystniejszą trasę. Świadczy ona szeroko-wachlarzowe usługi w transporcie drogowym, morskim, kolejowym, inter modalnym i lotniczym. Jest również specjalistą w zakresie magazynowania towaru w Rosji.

KRS: 0000231770,
NIP: 1181785406,
REGON: 140050647

http://www.dls-logistics.pl/

Bezpośrednio realizuje odprawy celne, a dzięki koncepcji Euro East firma oferuje również:
*deklaracje celne,
*możliwość depozytu towaru w magazynach czasowego składowania,
*uiszczenie opłat celnych łącznie z cłem i podatkiem,
*współpraca z agentami celnymi na obszarze Moskwy oraz jej okolic,
*organizowanie certyfikatów,
*nadzór i prowadzenie dokumentacji kompletnej procedury celnej,
*doradztwo w kwestiach celnych,
Oprócz procedur celnych oddziały dls oferują również szereg usług logistycznych na wzór zachodni jak składy celne, magazyny wolnocłowe i składy konsygnacyjne, dystrybucja na terenie Rosji oraz transport na terenie krajów trzecich.

Żegluga morska to kolejna dziedzina działalności firmy dls. Współpracuje ona ze znanymi przedsiębiorstwami żeglugi liniowej, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientom serwis sieci agentów na całym świecie. Jest ekspertom w zakresie transportów kolejowych, a ich oferta obejmuje załadunki inter modalne na wagon lub kontener, nadzór przeładunków na szeroki tor na granicy PL / BY, bardzo dobre kontakty z kolejami prywatnymi i państwowymi.

Także transport lotniczy, w którym specjalizuje się firma dls Trans, bez wątpienia kryje w sobie wiele korzyści. Najkrótsze czasy tranzytu, bezpieczeństwo i niezawodność sprawiają, iż jest to niezrównana alternatywa w transporcie. Produkt „dls Express Cargo” powinien być szczególnie interesujący dla firm, które zajmują się wysyłką/sprzedażą do Rosji urządzeń produkcyjnych i maszyn, np.maszyny na gwarancji lub z umową konserwacji. Bardzo często firmy takie stają przed problemem punktualnej i niezawodnej dostawy maszyn czy komponentów do wyznaczonego miejsca. A firma oferuje obsługę door to door oraz wszelką pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów przewozowych oraz doradztwo we wszelkich zagadnieniach celnych.

Firma dls Trans to również specjalista w dziedzinie magazynowania towaru w Rosji.

Magazyny znajdują się na głównych drogach dojazdowych w Moskwie i Petersburgu. Usługi w Magazynach firmy obejmują nie tylko magazynowanie towaru w nowocześnie wyposażonych magazynach, ale również składowanie blokowe, opakowanie i etykietowanie, komisjonowanie i konsolidację, sporządzenie niezbędnych dokumentów, inwentaryzacje.

Firma przestrzega wysokich wymogów technicznych i gwarantuje ich realizację we wszystkich oddziałach w aż pięciu krajach: Niemczech, Polsce, Rosji, Białorusi oraz Kazachstanie. Stawia na profesjonalną kadrę posługującą się płynie wieloma językami oraz nowoczesne i stare rozwijające się środki transportu. Dls współpracuje z firmami niezależnie od ich branży lub wielkości przedsiębiorstwa. Jest jedną z pierwszych spedycji, która została w 1997 roku certyfikowana według międzynarodowych sztandarów DIN EN ISO 9001 ff. Dla firmy tej jest oczywiste, by powierzone towary przewozić na najwyższym poziomie pod względem jakości, przyjaźnie dla środowiska oraz przy ciągle wzrastających wymogach w zakresie bezpieczeństwa.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>