SPED PARTNER Sp. z o. o. jest powstałą w 2005 roku, dynamicznie rozwijającą się w 100% polską firmą spedycyjno-transportową oferującą profesjonalny przewóz towarów na terenie kraju i Europy.

KRS: 0000240517,
NIP: 6621768189,
REGON: 260042072

http://www.spedpartner.pl/pl/

Firma jest jedynym operatorem lidera branży chemii budowlanej – Grupy Atlas. Ponadto, bezpośrednio obsługuje Kontrahentów innych branż, przede wszystkim budowlanej, stalowej i spożywczej. Firma ta dysponuje odnowioną w 2015 roku flotą pojazdów. Przy wykonywaniu zleceń Klientów wykorzystują ponad 200 zestawów ciężarowych, średnio każdego miesiąca realizują ponad 5 tysięcy ładunków cało-samochodowych. Oprócz taboru własnego, z których wyróżnić trzeba specjalistyczne zestawy do przewozu silosów wraz z przyczepami, spółka posiada również w dyspozycji ponad 100 zestawów (ciągnik + naczepa kurtynowa), ponad 55 specjalistycznych wywrotek o ładowności 28 ton oraz ponad 55 cementonaczep o ładowności 28ton. Wszystkie Pojazdy spełniają wymagania normy EURO6 i są wyposażone w nowoczesne systemy informatyczne pozwalające na śledzenie każdego etapu trasy przesyłki. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system GPRS.

Doświadczony zespół Spedytorów Międzynarodowych, korzystający z nowoczesnych systemów do obsługi transportu, pozwala firmie profesjonalną obsługę powierzonych ładunków. Firma świadczy usługi w transporcie krajowymi międzynarodowym. Wykonuj transporty na Litwę, Węgry i Słowację oraz do Niemiec i Szwecji.

Jako jedna z nielicznych firm, zajmuje się transportem materiałów sypkich, w tym mączki wapienne, gipsowe i dolomitowe, rudy perlitu, perlitu ekspandowanego, wszelkiego rodzaju kruszywa, piaski techniczne i szklarskie, popioły mokre i suche gotowe mieszanki budowlane bezpośrednio na place budów oraz inne materiały niekonfekcjonowane.

Firma Sped Partner zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów.

Współpracujący z firmą podwykonawcy posiadają pełne zakresy ubezpieczenia OC Przewoźnika i OC Spedytora, które w powiązaniu z wewnętrznymi procedurami i systemami monitorowania przewożonych ładunków zapewniają 100% gwarancję bezpieczeństwa.

Jako rozszerzenie systemu telematycznego, firma planuje w bliskiej przyszłości wykorzystać ręczne skanery dokumentów w pojazdach, które umożliwiać będą przekazywanie ich w sposób zgodny z oryginałem do Działu Fakturowania, a, co za tym idzie, umożliwią szybsze wystawianie faktur i przyspieszenie płatności.
Wiodącymi partnerami handlowymi, korzystającymi z usług tej firmy są m.in: Spółki Grupy ATLAS, KREISEL, AALBORG, SOLBET, Spółki Grupy LAFARGE, ARCELOR Mittal, CMC Zawiercie, Browary PERŁA, ROVESE, SELENA, HUTA BANKOWA, GRUPA AZOTY ZCH Police, CELSA Huta Ostrowiec, MATIZOL, ALPOL, HOLLAS, LOGSTOR.

Speed PARTNER Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom i Przewoźnikom współpracę w oparciu o nowoczesne narzędzia IT. Działalność Spółki opiera się na stale rozbudowywanych rozwiązaniach informatycznych służących podnoszeniu jakości świadczonych usług i zwiększaniu konkurencyjności. Pod względem stosowanego wsparcia technologicznego, Spółka wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania dostępne obecnie na rynku. Firma posiada system telematyczny do zarządzania flotą, który gwarantuje dostęp w czasie rzeczywistym do danych dotyczących taboru. Mowa o aktualnym położeniu ciągników i naczep, przebytej przez nie trasie, statusach poszczególnych ładunków, szacowanym czasie przyjazdu do Klienta. Ponadto program umożliwia szereg analiz, m.in. zużycia paliwa, eco- stylu jazdy, czasu pracy. Program zapewnia dwukierunkową komunikację pomiędzy pracownikami w biurze i kierowcami w pojazdach. Narzędzia firmy wspomagające zarządzanie transportem są systematycznie rozwijane i dopasowywane do stale rosnących wymagań klientów firm transportowo-spedycyjnych

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>