Grupa GEFCO jest określana mianem dużego, globalnego, skutecznego, odpowiedzialnego gracza.

KRS: 0000064862,
NIP: 5252109503,
REGON: 014921143

http://pl.gefco.net/

Firma GEFCO jest liderem logistycznym, który skutecznie i kompleksowo dostarcza swoim klientom rozwiązania logistyczne. Przy zarządzaniu swoimi aktywnościami i zasobami ludzkimi firma działa zgodnie z zasadami polityki zrównoważonego rozwoju.

GEFCO ma bardzo bogatą historię sięgająca już roku 1949. Z pomysłu francuskiego producenta samochodów marki Peugeot powstała firma logistyczna o nazwie Les Groupages Express de Frache-Comte (w skrócie GEFCO). Otwarto 4 kolejne oddziały na terenie Francji. Do Polski weszła w kwietniu 1999 roku. Początkowo zajmowała się składowaniem i dystrybucją marek Peugeot oraz Citroen, a następnie zaczęła rozwijać spedycję drogową krajową i międzynarodową. 5 lat później firma rozpoczęła działalność w zakresie transportu morskiego i lotniczego. W 2009 roku podjęła współpracę z amerykańskim producentem samochodów General Motors, a następnie w roku 2012 podpisała największy kontrakt na obsługę marek Opel, Vauxhall i Chevrolet na terenie Europy i Rosji. Obecnie firma rozszerza współpracę z klientami rynku e-commerce i cieszy się zadowoleniem klientów.

Na terenie naszego kraju działa część grupy kapitałowej, GEFCO POLSKA. Jego oddziały zlokalizowane są w rejonie kilku największych miast, m.in. Łodzi, Poznania, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Gdyni czy Rzeszowa. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w centralnej części Warszawy. Polski oddział zatrudnia w chwili obecnej około 400 pracowników. Główny obszar działalności firmy na terenie Polski to branże motoryzacyjna, elektroniczna, materiałów budowlanych i kosmetyczna.

Najważniejszym celem firmy jest zostanie liderem rynku samochodowego oraz zdobycie jak najszerszej rozpoznawalności na rynku logistycznym. GEFCO chce nadal rozwijać swoją działalność na całym świecie. Pragnie skutecznie oferować innowacyjne, kompleksowe i efektywne rozwiązania idące w kierunku optymalizacji przepływów logistycznych klientów. Odpowiedzialnie oddziałuje na środowisko, co pomaga w dalszym rozwoju firmy.

Działalność firmy obejmuje szereg segmentów łańcucha dostaw. Należą do nich:
*Automotive – składowanie i dystrybucja samochodów,
*Overland – transport drogowy,
*Overseas – transport morski i lotniczy,
*Multimodal – transport kombinowany,
*Logistyka magazynowa,
*Zarządzanie opakowaniami zwrotnymi,
*Obsługa celna i podatkowa.

 

  1. no ja i powiem ci że jesteś tam traktowany nie za ciekawie, generalnie pasuje ci to jedż nie to spadaj, to ty jesteś dla nich i pamiętaj gdzie twoje miejsce. Płatności ok

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>