Firma AUTOANDREAS prowadzona przez Pana Andrzeja Jadanowskiego jest jedną z najprężniej działających firm na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

NIP: 8791110478
REGON: 870280448

http://www.autoandreas.pl/pages/pl/home.html

Spedycja powstała w 1995 roku. Posiada licencję na przewóz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Ścisła współpraca z firmami polskimi i zagranicznymi pozwala na zdobycie zaufania oraz stałe ładunki dla współpracujących podwykonawców.

Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ,,Ekonomiczny i Bezpieczny Przewoźnik” oraz ,,Certyfikat Kompetencji Zawodowych”. Autoandreas świadczy usługi zarówno na terenie państw Unii Europejskiej, jak i krajów dawnej Wspólnoty Niepodległych Państw. W przypadku uszkodzenia ładunku wypłatę rekompensaty gwarantuje OC przewoźnika, zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym.

Do taboru firmy należy 50 pojazdów spełniających normy emisji spalin EURO V i EURO VI, marki DAF. Są to nowoczesne ciągniki, wyprodukowane w latach 2012 – 2015. Przedsiębiorstwo posiada do dyspozycji różne rodzaje naczep; zarówno typu firanka (długość 13,65 m, wysokość do 2,85 metra), jak i Mega (długość 13,65 metra, wysokość 3 metry, ładowność do 24 ton). W taborze spedytora znajdują się także naczepy niskopodwoziowe. Autoandreas współpracuje dodatkowo ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy dysponują własną flotą pojazdów.

Pojazdy firmy są wyposażone w system zarządzania flotą Shell FuelSave Partner. Dzięki niemu każdy kontrahent może otrzymać dostęp online do pojazdu realizującego przewóz. Autoandreas udostępnia również możliwość skanowania i błyskawicznego przesyłania dokumentów w formacie PDF tuż po rozładunku. System ten pozwala również na ograniczenie spalania paliwa i tym samym obniża koszty transportu. Kierowcy szkoleni są dodatkowo pod względem ekonomicznej jazdy i posiadają certyfikaty ECO – Driving.  Zróżnicowany tabor prowadzi kadra doświadczonych spedytorów w zakresie transportu całopojazdowego i kombinowanego.

Firma od samego początku działalności wpiera aktywności sportowe. W latach 2004-2006 sponsorowała toruńską drużynę hokeja na lodzie, a w kolejnych latach – Futsalu. Od 2007 roku AUTOANDREAS sponsoruje toruński żużel – obecnie KS TORUŃ. Przedsiębiorstwo przyczyniło się do sukcesu wielu indywidualnych sportowców, m.in. Tomasza Chrzanowskiego, Adriana Miedzińskiego oraz Łukasza Wysockiego. Firma czynnie wspiera również domy dziecka oraz współorganizuje liczne imprezy charytatywne.

 

 1. Przeprowadzki Białystok

  Witam,

  Ciekawy blog, fajnie że jest ktoś komu chce się opisywać te firmy, może akurat okaże się z kim warto współpracować a kogo sobie darować 🙂

  Pozdrawiam,
  Mateusz

 2. Ja u Autoandreasa jestem kierowcą i powiem szczeże że nie jest zbyt ciekawie, tną na dietach i nonstop nowi kierowcy. Nie ma co się dziwić jak płacą najsłabiej w regionie. Dla mnie dziadtrans.

 3. Autoandreas to dosyć dobra firma transportowa, natomiast jako spedycji to żadnemu przewoźnikowi bym nie polecał. Wszystko co dobre ładują na swoje a ściepy dają na przewoźnika.

 4. Rowniez kierowcy z firmyg autoandreas robia ta gorsza robote np 5 lub wiecej rozladunkow z firmy gdzie ladujemy blache a i zaladunki trwaja po 6 godzn ogolnie firma ok kasa na czas ale jak jest robota to nikt nie pyta ile jestes w trasie odbitka i wracasz na europe najwieksze swistwo to podpisywanie diet o wiele wiekszych niz zeczywiscie to co otrzymujemy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>