DB Schenker dostarcza towary na rynki europejskie i światowe. Wszystko to dzięki sieci połączeń lądowych, lotniczych i oceanicznych, a także logistyce magazynowej

NIP: 5270103824
REGON: 010500539
KRS: 0000040104

http://www.logistics.dbschenker.pl/log-pl-pl/start/

Spedycja czynnie uczestniczy we wspieraniu handlu i przemysłu w międzynarodowej wymianie towarów. Jest leaderem w europejskim transporcie lądowym.

Firma swoją strategię opiera na 3 dziedzinach: ekonomii, ekologii i społeczeństwie. Dąży do stałego podwyższania jakości obsługi klientów oraz tworzenia odpowiedzialnych łańcuchów dostaw. Inwestuje w rozwój pracowników i promuje innowacyjność. Dba o zwiększenie bezpieczeństwa na drogach oraz w miejscu pracy. Aktywnie uczestniczy w projektach wolontariatu. W dziedzinie środowiska DB Schenker łączy środki transportu obniżając przy tym emisję CO2 i szkoli kierowców pod kątem ekonomicznej jazdy.

Firma podlega ciągłej ocenie i dzięki temu Zarząd wdraża działania doskonalące mające na celu podwyższenie jakości, rozwój innowacyjności, zaangażowanie pracowników oraz stwarzanie przyjaznego miejsca pracy dla swoich pracowników. DB Schenker otrzymał wyróżnienie EFQM (Europejska Fundacja Zarządzania Jakością) na poziomie 5 gwiazdek. Potwierdza to, że firma prowadzi sprawdzone praktyki biznesu, buduje relacje i bardzo dobrze zarządza nimi pomiędzy klientami, kontrahentami, pracownikami i społeczeństwem. W przyszłości firma będzie startować o najwyższe wyróżnienie przyznawane przez EFQM.

19 maja 2016 r. Dziennik Gazety Prawnej ogłosił wyniki X Rankingu Odpowiedzialnych firm, gdzie DB Schenker został najwyżej oceniony w zakresie odpowiedzialnego zarządzania, przywództwa i komunikacji z interesariuszami. W generalnym zestawieniu klasuje się w czołówce.

  1. Od schenckera z daleka jak się da, zleciłem im kilka ładunków i do dziś się nie mogę doprosić dokumentów. Pomimo że byli drodzy zdecydowałem się na nich bo zależało mi na dobrze i terminowo wykonanym transporcie. Niby wykonali na czas ale o dokumenty się nie mogę doprosić.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>