Spedycja Ziegler specjalizuje się międzynarodową dostawą usług logistycznych i transportu multimodalnego drogą lotniczą, morską i drogową.

NIP: 7010213310
REGON: 142118384
KRS: 0000342355

http://www.zieglergroup.com

Firma Ziegler została założona w 1908 roku, swoją siedzibę posiada w Brukseli. W październiku 2015 r. Ziegler UK Ltd nabyła 100% kapitału w spółce Phoenix Freight International z siedzibą w Basildon, Essex. Phoenix Freight International została założona w 1986 roku i specjalizuje się w transporcie międzynarodowym w całej Europie. Posiada rozległą sieć agentów we wszystkich dużych miastach europejskich.Poza Beneluxem, Grupa Ziegler rozwija swoją działalność we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, a także w Irlandii, Polsce, Grecji, Tunezji, Maroku, Afryce Południowej i Chinach. Firma ta dostarcza niestandardowe rozwiązania logistyczne, zapewniając swoim klientom wysoką jakość usług.

Firma Ziegler obejmuje wszelkie segmenty transportu drogowego, w tym drobnicowy krajowy i międzynarodowy, transport części i pojazdów, a także czarter towarowy. Oferuje regularne połączenia drobnicowe w konkurencyjnych cenach, usługi door to door, tranzyt i ultra-szybkie odprawy celne.

Transport lotniczy jest również jedną z dziedzin, w jakiej firma ta świadczy swoje usługi. Posiada ona ponad 300 specjalistów zatrudnionych na głównych lotniskach Europy.

W swojej ofercie Ziegler posiada też transport drogą morską.

Współpracuje z najlepszymi firmami zajmującymi się spedycją morską. Świadczy usługi tradycyjnego frachtu w pełnych i dostosowanych pojemnikach po drobnicy do wyczerpania profilu. Oferuje prowadzenie całej dokumentacji związanej z eksportem i importem drogą morską.

Od swoich początków w 1908 roku, firma Ziegler zawsze była zaangażowana w produkcję win i alkoholi, określonego sektora działalności, który wymaga szczególnej wiedzy. Jej usługi obejmują cały łańcuch dostaw wina i wyrobów spirytusowych, od wyspecjalizowanej struktury magazynowania i przechowywania wyrobów gotowych, do międzynarodowego transportu ładunków, importu, odprawy celnej i dystrybucji.

Ziegler zajmuje się odbiorem z winnicy, produkcją etykiet na butelki, rozwiązaniami izolacyjnymi i odpowiednim przechowywaniem. Końcowym etapem jest transport drogowy, lotniczy i morski win w kontenerach lub na paletach. Poprzez swoją obecność we wszystkich strategicznych obszarach świata (Europa, Azja, Afryka Południowa) ZIEGLER kontroluje łańcuch dostaw od początku do końca.

W 2003r firma zaczęła świadczyć usługi w transporcie lotniczym, zakładając spółkę ZIEGLER LOTNISTWO, oferując rozwiązania dostosowane do aeronautyki i przestrzeni przemysłu. Niewątpliwym atutem jest to, iż biuro zajmujące się transportem lotniczym jest czynne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantuje tym samym odpowiedź i najlepsze rozwiązanie w ciągu 30 minut.

Dla ułatwienia kontaktu dla swoich zleceniodawców, uruchomiła całodobową infolinię, a wielojęzyczni konsultanci zapewniają łatwe i szybkie zorganizowanie transportu. Ponad 3200 pracowników, 120 miejsc operacyjnych, 930.000 m² magazynów sprawia, że znajduję się ona wśród europejskich liderów w multimodalnej organizacji transportu. Grupa oferuje globalny asortyment obejmujący cały łańcuch logistyczny. Oddziały są podłączone do węzłów, które są odpowiedzialne za świadczenie usług na rzecz klienta, jak również ultra-szybkiego systemu dystrybucji w całej Europie. Dzięki swojej różnorodności Ziegler oferuje prawdziwie indywidualne rozwiązania wybierając firmy, które są w stanie najlepiej dostosować się do specyficznych potrzeb swoich klientów.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>