Szybkość i skuteczność w działaniu to efekt specjalizacji w jednym sektorze, na którym koncentruje się Optima Logistics Group.

NIP: 7010157936
REGON: 141660773
KRS: 0000318660

http://www.optimalg.com/

Firma bardzo dynamicznie rozwija się w branży TSL koncentrując swoja uwagę na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Skupienie na tym jednym sektorze daje firmie przewagę w szybkim i skutecznym działaniu. Gwarancja, jaka daje Optima, skłania Klientów do nawiązywania współpracy.

Spedycja koncentruje się oczekiwaniach i potrzebach klienta. Wszystkie zlecenia i transakcje doprowadza do końca bez względu na koszty lub straty. Stara się zapewniać najlepszą jakość obsługi. Pomaga, gdy pojawią się niespodziewane problemy. Kreatywnie i otwarcie szuka rozwiązań. Na koniec proponuje atrakcyjną cenę będąca konkurencyjną względem innych ofert firm spedycyjnych.

Optima koncentruje się na przewozach drogowych całopojazdowych i drobnicowych krajowych i międzynarodowych. Dodatkową usługą jest magazynowanie i przeprowadzanie odpraw celnych. W taborze Optimy znajduje się 250 busów oraz 200 ciągników z naczepami. Firma elastycznie dopasowuje się do rynku.

27 czerwca 2016 r. Dziennik Gazeta Prawna opublikowała ranking firm TSL, gdzie spedycja Optima otrzymała wyróżnienie za dynamikę przychodów z działalności TSL 2015. Firma uklasowała się na 4 miejscu.

Podejmując współpracę, Optima oferuje kompleksową opiekę wyszkolonego zespołu, który dobierze najlepsze rozwiązanie bezpiecznego dostarczenia towaru do miejsca docelowego. Klienci są traktowani indywidualnie. Usługi transportowe obejmują kraje Unii Europejskiej, Europę Wschodnią i Południową.

Do Grupy Optima Logistics Group dołączyła spółka ubezpieczeniowa – Dom Brokerski Optima. Oferuje ubezpieczenia transportowe i jest odpowiedzią na zapotrzebowania przewoźników drogowych. Skupia się na ubezpieczeniach dla przewoźników i spedytorów, majątkowych, OC i komunikacyjnych.

  1. Przejeździłem pod Optimą ponad 11,000 km po Francji, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Austrii, Holandii. I powiem, że Optima to jedna wielka tragedia. Spedytorzy z łapanki na ulicy, którzy dojeżdżają do pracy autobusami. A samochody ciężarowe widzieli co najwyżej na obrazkach. Trzymajcie się daleko od Optimy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>