Kompleksowa obsługa logistyczna i dobrze rozwinięta oferta to zasługa 27-letniej działalności Grupy Delta Trans.

NIP: 6270012418
REGON: 270513902
KRS: 0000141688

http://www.deltatrans.pl/pl/

W skład grupy Delta Trans wchodzą 2 spółki: Delta Trans Transporte Sp. Z o. o. oraz Delta Trans Logistik Sp. Z o. o. Pierwsza z nich rozpoczęła działalność w 1989 r., a druga powstała 2 lata później. Na początku grupa zajmowała się tylko transportem międzynarodowym i prowadzeniem agencji celnych. Systematyczny rozwój firmy doprowadził do stabilnej pozycji rynkowej, na której się obecnie znajduje. Po wejściu do Unii Europejskiej zredukowano oddziały celne, ale za to podwojono wielkość posiadanej floty pojazdów i rozszerzono zakres usług. W tym czasie zostało otwarte centrum logistyczne w Świętochłowicach. W 2006 r. spedycja posiadała już dobrze rozwiniętą infrastrukturę magazynową, tabor liczący 300 jednostek oraz nowoczesny system informatyczny pozwalający zarządzać flotą i logistyką. W 2014 r. otwarto nowy oddział agencji celnej mieszczący się na terenie Międzynarodowego Lotniska w Pyrzowicach.

Obecnie, firma jest w posiadaniu 7 oddziałów zlokalizowanych na terenie kraju. Powierzchnia magazynowa zajmuje około 80 tys. m2. Flota liczy 400 pojazdów. Firma zajmuje czołowe miejsce wśród operatorów logistycznych. Wyróżnia ją zaplecze techniczne i intelektualne, które dostarcza usługi dopasowane do klienta w systemie stop shopping.

Oprócz transportu krajowego i międzynarodowego, spedycja świadczy usługi magazynowe. Dodatkowo zajmuje się logistyką kontraktową, która jest długoterminowym i kompleksowym zarządzaniem operacjami magazynowymi. Od 2002 roku Grupa dysponuje profesjonalnymi maszynami myjącymi pojemniki plastikowych i prowadzi dział serwisujący opakowania wielokrotnego użytku. W 2007 roku działalność rozszerzyła się o serwis palet drewnianych.

Grupa Delta Trans prowadzi działalność polegającą na produkcji pojemników metalowych, kontenerów, opakowań specjalistycznych i elementów inżynierii drogowej. Procesy produkcyjne podlegają ścisłym kontrolom według standardów europejskich, co gwarantuje wysoką jakość.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>