Praca dla największych spedycji w Europie, dobrze wyszkolony planning oraz nowoczesny sprzęt i tabor zasługują na uhonorowanie prestiżowymi nagrodami. Firma Duhabex jedną z najszybciej rozwijających się spedycji.

NIP: 977942636
REGON: 977942636
KRS: 0000068396

http://www.duhabex.pl/index.html

Spedycja powstała w 1990 roku i posiada ponad 20-letnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym. Dzięki dobrze wyszkolonej kadrze i posiadaniu nowoczesnego sprzętu i taboru, uzyskała nagrody takie, jak: Gazela Biznesu, Diamenty Miesięcznika Forbes oraz wiele certyfikatów Mercedesa i Scanii.

Główna rolę w działalności przedsiębiorstwa pełni transport międzynarodowy, zapewniając firmie ciągły rozwój. Spedycja posiada obecnie  200 ciągników siodłowych, marki Mercedes, Sscania i Daf, które chętnie łączy z naczepami zagranicznych klientów. W skład floty wchodzą m.in. naczepy LDS, przystosowane do przewozu gazu LPG. Firma spełnia wszelkie wymogi dotyczące przewozu towarów niebezpiecznych ADR, m.in. klasy 2 (gazy sprężone, skroplone lub rozpuszczone pod ciśnieniem), klasy 3 (materiały ciekłe zapalne), klasy 4.1 (materiały stałe zapalne), klasy 4.2 (materiały samozapalne) i inne.

Flota pojazdów jest zarządzana poprzez systemy FleetBoard, Transis oraz Scania Fleet Management. Pozwala to zaoszczędzić paliwo i lepiej zarządzać procesami logistycznymi. Spedytor ma bieżący dostęp do danych z tachografu i może na bieżąco śledzić ruch oraz położenie pojazdu. Pozwala to m.in. na jak najbardziej efektywne zaplanowanie trasy, włączając w to ewentualne ostrzeżenia przed zatorami i korkami.

Towar powierzany spedytorowi objęty jest ubezpieczeniem OC w wysokości do 500 tysięcy USD. Obejmuje ono również szkody powstałe w wyniku kradzieży czy napadu. Gwarantem wypłaty świadczenia są towarzystwa UNIQA oraz WARTA.

W trosce o stan środowiska Duhabex wprowadził system nagradzania kierowców za ekonomiczną jazdę. Dzięki temu możliwy jest nie tylko spadek poziomu emisji spalin, ale także obniżenie kosztów transportu, poprzez bardziej ekonomiczne wykorzystywanie możliwości taboru. Innym elementem polityki firmy zorientowanej na dbałość o środowisko jest zakup pojazdów, które spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Tabor to głównie pojazdy o normie emisji spalin Euro 5 i Euro 6.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>