Połączenie Polska – Półwysep Iberyjski to specjalizacja niewielu spedycji. TUR TRANS GAPSA przewiduje taką współpracę na warunkach dostosowanych do oczekiwań zleceniodawców.

NIP: 6680006877
REGON: 310145833
KRS: 0000187755

http://www.turtrans.eu/pl

Spedycja działa od ponad 20 lat. Początkowo działała jako spółka cywilna, a po 9 latach przekształciła się w spółkę jawną. Docelową usługa, jaką wykonuje, jest transport drogowy. TUR TRANS zdobyła pozycję wiarygodnego i godnego zaufania Partnera dzięki rozwojowi i współpracy z dużymi kontrahentami. Jest postrzegana jako rzetelna firma, która wdraża i przestrzega zasad etyki biznesu. Posiada bazę klientów w całej Europie, co pozwala na ładunki pełne oraz częściowe.

Motywacją firmy jest rozwój. TUR TRANS stara się minimalizować koszty transportu chłodniczego oraz zwykłego, co zapewnia atrakcyjne ceny. Do taboru spedycji należą ekologiczne ciągniki siodłowe marki DAF i Scania oraz naczepy typu firanka, mega i chłodnie. Posiada także busy i solówki. Cała flota jest wyposażona w system lokalizacji GPS. Dodatkowo, na życzenie klienta, istnieje możliwość zaplombowania auta (plomby celne i magazynowe).

Spedycja podejmuje się planowania dostaw oraz dba o ich realizację, optymalizację kosztów, płynność ruchu oraz pozostałe czynności prowadzące do zakończenia realizacji zamówienia. Współpracując z Klientami, spedycja dba o bezpieczeństwo przewożonego ładunku i kontroluje transport.

TUR TRANS zajmuję się także magazynowaniem towarów. Spedycja posiada własny magazyn w województwie wielkopolskim. Ze względu na korzystną lokalizację, magazyn daje duże możliwości dystrybucyjne i świadczy pełny zakres usług dotyczących załadunku, rozładunku oraz sprawdzania ilości towaru. Jest to obiekt z możliwością wysokiego składowania. Posiada certyfikaty dające możliwość składowania towarów spożywczych i przemysłowych.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>