Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzenie działalności to znaki rozpoznawcze firmy. Nadrzędny cel grupy to uzyskanie pełnej satysfakcji Klienta.

NIP: 5420000162
REGON: 002347759
KRS: 0000056707

http://www.adampolsa.com.pl/

Firma powstała w 1990 roku. Z początku działała w formie organizacyjno-prawnej przedsiębiorstwa, z czasem przekształciła się w spółkę akcyjną. W swojej ofercie Adampol S.A. posiadał usługi transportu pojazdów, magazynowania i składu celnego. W późniejszych latach zakres poszerzono o możliwość korzystania z terminalu przeładunkowego. Znajduje się on na terenie Wolnego Obszaru Celnego w Małaszewicach.

Obecnie Adampol S.A. to grupa składająca się z 12 podmiotów gospodarczych, działających w wielu krajach Europy. Spółka to szereg działań związanych z krajową oraz międzynarodową dystrybucją samochodów. W swojej flocie posiada 611 własnych pojazdów i kilkaset specjalistycznych wagonów. Ma do dyspozycji 60 ciężarówek dodatkowych. Ponadto współpracuje z około 400 rzetelnymi podwykonawcami. Jej działalność wzbogacają własne warsztaty naprawcze i place przeładunkowe.

Wychodząc naprzeciw konkurencji, spedycja wykorzystuje transport morski, kolejowy oraz drogowy, dostarczając samochody na zasadzie „door to door”. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, by podwyższyć standard wykonywanych usług. Są to między innymi: monitorowanie przewożonych aut za pomocą VIN kodów, monitorowanie satelitarne GPS. Co więcej, pojazdy wyposażone są w telefony komórkowe.

Oparte na najwyższych standardach systemy jakości umożliwiają spółce sprawne zarządzanie oraz proponowanie najlepszych rozwiązań, nawet dla nietypowych usług transportowych. Adampol S.A. posiada szereg certyfikatów jakości.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>