Regesta S.A. to bogata historia, skutkiem której jest transport krajowy i międzynarodowy, sprzedaż paliw, a także usługi magazynowania.

 

NIP: 6621004747

REGON: 290576519

KRS: 0000345316
http://regesta.pl/index.php

 

Początkowo firma Regesta była dwuosobową spółką cywilną. Jej działalność polegała na świadczeniu usług w zakresie transportu dla firmy Nida Gips sp. Z o. o. Po roku zdobyła koncesje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego. Kolejny rok zaowocował w detaliczną sprzedaż paliw płynnych. Po 5 latach działalności, spółka cywilna przekształciła się w spółkę jawną i zakupiła nowe powierzchnie biurowe i magazynowe. W 2008 roku otwarto oddział w Tychach, a w kolejnych latach oddziały znalazły swoje lokalizacje na terenie Wrocławia, Miasta oraz Tarnowa. Ostatecznie, w 2010 roku spółka przekształciła się z osobowej na kapitałową, Spółka Akcyjna.

 

Regesta jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Zamysłem programu jest kreowanie pozytywnego wizerunku firm z niego korzystających oraz popieranie rzetelności płatniczej. Inaczej, firmy korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie są tam wpisani jako dłużnicy.

 

Spedycja świadczy usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Większą część klientów stanowią firmy produkcyjne i handlowe zajmujące się branżą stalową i budowlaną. Swoje miejsce w spedycji znalazła także branża motoryzacyjna, dla których regularnie realizuje transporty materiałów i półproduktów do produkcji.

 

Tabor firmy cechuje się różnorodnością naczep. Są to, np. coil-mulda, naczepy z hydraulicznie podnoszonym dachem, wywrotki. Przewożą ładunki o podwyższonym ryzyku, co pozwala monitorować i dbac o bezpieczeństwo Wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Flotą. Usługi transportowo-logistyczne pozwalają zarządzać łańcuchem dostaw, gospodarką magazynową i dostawą towaru dla Klienta.

 

Regesta prowadzi detaliczną i hurtową sprzedaż paliw płynnych oraz dystrybucję oleju opałowego. Koncesję wydał Urząd Regulacji Energetyki. Spedycja współpracuje ze spółką LOTOS, która daje autoryzację na sprzedaż paliw tej Grupy.

 

Spedycja oferuje swoim Klienta powierzchnię magazynową z placem przeładunkowym oraz zapleczem technicznym. Całość jest wyposażona w wózki widłowe, którymi operuje doświadczona kadra pracownicza.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>