Spedycja DSV staje się coraz bardziej innowacyjna i otwarta na potrzeby klienta. Angażuje przy tym pracowników i klientów w procesy decyzyjne, a następnie pozwala czerpać korzyści z efektywnych i dobrych rozwiązań.

 

http://www.pl.dsv.com/

 

Firma jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Bardzo rozbudowana i silna sieć oddziałów i klientów z całego świata pozwala oferować usługi w każdym jego punkcie. Grupa kapitałowa jest podzielona na 3 dywizje:

  1. DSV ROAD – czyli transport drogowy na terenie kraju i Europy.
  2. DSV Air & Sea – rozwiązania w transporcie morskim oraz lotniczym
  3. DSV Solutions – projektuje i dostarcza klientom rozwiązania logistyczne.

 

Grupa działa na polskim rynku od 1995 roku. Plasuje się w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm branży logistycznej w Polsce. Dysponuje dużą powierzchnią magazynową i oferuje klientom bezpośrednie połączenia drogowe, lotnicze i morskie oraz pełną obsługę magazynową.

 

Terminale i biura przedsiębiorstwa znajdują się w różnych miejscach na terenie Polski. Współpraca z innymi spółkami grupy kapitałowej pozwala osiągnąć elastyczne i dedykowane rozwiązania logistyczne, które łączą różne rodzaje transportu. Przewozy są realizowane z pomocą zaufanych partnerów. Charakteryzują się krótkim czasem dostawy.

 

W swojej ofercie spedytor posiada m.in. usługę  międzynarodowych przewozów drobnicowych („Daily Pallet”). Dzięki niej zapewnia błyskawiczny transport przesyłek paletowych do 3,5 tony na terenie całej Europy. Wysyłający ma możliwość śledzenia ładunku, otrzymuje również zwrotną informację o dostawie.

 

W obszarze frachtu morskiego DSV oferuje usługi zarówno w zakresie transportu ładunków pełnokontenerowych, jak i częściowych oraz nieskonteneryzowanych. Przewozy pełnokontenerowe realizowane są w systemach od-drzwi-do-drzwi, od-portu-do-portu lub w formie wybranej przez klienta kombinacji powyższych warunków. Odległość nie ma tutaj znaczenia; spedytor specjalizuje się  w transporcie na trasach nie tylko bliskich, ale także międzykontynentalnych czy globalnych.

 

Przedsiębiorstwo oferuje również możliwość wykupu ubezpieczenia Cargo. W jego zakres wchodzi m.in. ryzyko wybuchu wojny lub strajków. Odszkodowanie obejmuje nie tylko wartość przewożonego ładunku, ale także koszty transportu oraz przewidywany przez klienta zysk (maksymalnie do 10 %).

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>