Zlokalizowana na południu Polski firma transportowo-spedycyjna Magtrans jest uważana za największą i jednocześnie najdynamiczniej rozwijającą się spedycję.

 

NIP: 6551430917

REGON: 290818490

KRS: 0000051738
http://www.magtrans.eu/index.php

 

Początki firmy sięgają 1982 roku, kiedy to świadczyła transport wyłącznie na terenie kraju. Idąc z postępem i kierując się potrzebami społeczeństwa rozszerzyła swoją działalność o transport międzynarodowy oraz spedycję. Po tak długim czasie przedsiębiorstwo może pochwalić się nowoczesnym taborem spełniającym wymogi w obszarze ekologii oraz bezpieczeństwa przewożonych ładunków. W roku 2002 w Busku Zdrój została otwarta nowoczesna stacja paliw, warsztat oraz automatyczna myjnia samochodów osobowych. 2 lata później podobny kompleks powstał w Połańcu. W 2007 roku stacja została partnerską stacją BP. W tym samym roku w Górnie koło Kielc otwarto kolejną stację wraz z restauracja i motelem. Spedycja rozwija się również pod względem logistyki. Posiada własną powierzchnię magazynową.

 

Główną działalnością firmy Magtrans jest transport i spedycja samochodowa. W jej taborze znajdują się samochody ciężarowe z normą emisji spalin EURO 4 i 5. Flota jest ciągle powiększana i unowocześniana. Każdy towar jest objęty polisą ubezpieczeniową. Współpraca z doświadczonymi agencjami celnymi jest objęta umowami.

 

W 2007 roku firma rozpoczęła świadczenie usług w zakresie transportu kolejowego. Oferuje przeładunki masowe, a także załadunki indywidualne. Zapewnia przeładunek towarów na paletach, w workach, kartonach i inne. Pomaga w załatwieniu formalności związanych z cleniem towaru. Dodatkowo wykonuje pełen zakres obsługi wysyłkowej – od odebrania towaru z fabryki, poprzez odprawę celną i załadunek towaru, do monitorowania transportu.

 

W roku 2010 firma zaczęła sprzedawać węgiel kamienny. Oferuje sprzedaż i transport własnym taborem do klienta. Współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami i instytucjami samorządowymi. Magtrans dysponuje każdym sortymentem węgla – zarówno kostką, orzechem jak i ekogroszkiem oraz miałem.

 

Magtrans prowadzi również własną stację diagnostyczną, zlokalizowaną w Busku Zdroju. Stacja wykonuje wszystkie badania techniczne, m.in. pojazdów używanych do przewozu materiałów niebezpiecznych, ciągników rolniczych, samochodów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą, itp.

 

 

 

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>