VERTEX GmbH posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie logistyki. Bierze na siebie odpowiedzialność za cały przebieg transportu, a jego kontrahenci mogą wówczas skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

 

http://www.vertex.at/pl/home.html

 

VERTEX to prywatne przedsiębiorstwo austriackie. Nazwa wywodzi się od łacińskiego słowa „verte”, co oznacza „obracać”. W obecnym rozumieniu opisuje miejsce, gdzie spływają wszelakie informacje. Vertex określa się mianem miejsca, gdzie spotykają się interesy i potrzeby partnerów. Celem firmy jest realizowanie powierzonych zadań z największą starannością i odpowiedzialnością. Chęć zadowolenia Kontrahentów stanowi dla firmy wyzwanie i motywację do działania.

 

Spedycja wypracowała sobie międzynarodową renomę dzięki realizowanym projektom logistycznym oraz przewozom kompletnych ładunków na terenie całej Europy. Oferuje indywidualne doradztwo, szybką realizację zleceń i kompletny serwis. W opinii kontrahentów firmę cechuje rzetelność, szybkość i niezawodność. W profesjonalny sposób dostosowuje się do wymagań i życzeń Klientów.

 

Vertex zajmuje się organizacją transportu ładunków kompletnych w całej Europie. Do mocnych stron można tutaj zaliczyć stale dostępną przestrzeń ładunkową, krótkoterminowe awizowanie, stabilność finansową oraz osobiste doradztwo na miejscu.

 

Do specjalizacji Vertexu można także zaliczyć logistykę przesyłek ekspresowych. Motto spedycji w tym obszarze brzmi: „Nawet najszybszy transport nie może powodować, że jakość pozostaje w tyle”. Jeden partner kontaktowy zajmuje się daną sprawą od pierwszego zapytania aż do rozładunku. Stara się, aby całość zlecenia przebiegała bez żadnych zakłóceń.

 

Ostatnim działem, jaki prowadzi spedycja, jest logistyka magazynowa. Udostępnia dużą powierzchnię magazynową, dba o szybki przeładunek i składowanie zgodne z wymogami branży. Zapewnia terminową dystrybucję. Stara się, by wszystko przebiegało płynnie i na czas. Oferuje przy tym indywidualna obsługę oraz kompletny serwis.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>