Firma Maszoński Logistic specjalizuję się w przewozach wielkokubaturowych. Jej misja to świadczenie najwyższej jakości usług oraz kreowanie nowych, skuteczniejszych rozwiązań, by w pełni sprostać wymaganiom Klienta.

NIP: 4290064831
REGON: 080488249
KRS: 0000373306
http://www.mts-logistic.pl

Firma znajdująca się wśród liderów branży TSL. Swą działalność rozpoczęła w 1996 roku, oferując przewozy krajowe. Z czasem oferta Maszoński Logistic została wzbogacona o transport międzynarodowy. Obecnie zakres świadczonych przez nich usług sięga Europy Zachodniej, Północnej oraz Południowej.  Firma specjalizuje się w przewozach kubaturowych, czyli objętościowych. Swoją  bazę posiada w Sulęcinie. Jest to nowoczesne zaplecze biurowo-logistyczne. Dysponuje również powierzchniami magazynowymi. Wraz ze zmianą specjalizacji, nastąpiła wymiana parku maszynowego. Dziś flotę tworzy ponad 280 samochodów należących do spedycji.

Dynamiczny rozwój spółki pozwolił na utworzenie przez Maszoński Logistic grupy logistycznej MTS. W jej skład wchodzą starannie dobrani przewoźnicy. Wzbogaca to również flotę spedycji o 100 pojazdów, należących do wybranych partnerów.

Na sukces wpływają również starannie dobierani pracownicy. Tabor obsługują kierowcy posiadający niezbędne uprawnienia. Wykwalifikowani mechanicy dbają o stan techniczny floty. Klienci mają do dyspozycji pracowników biurowych, którzy dbają o znalezienie najlepszych rozwiązań transportowych.

Bezpieczeństwo przewozu gwarantuje GPS, w który wyposażone są samochody. Daje on pełny nadzór nad pojazdami, weryfikację kosztów eksploatacji oraz kontrolę czasu i miejsca pracy. Ponadto firma stosuje się do wymogu pełnego ubezpieczenia przewoźnika.

Spółka zdobyła uznanie na polskim i zagranicznym rynku. W krótkim czasie poszerzyła grono klientów i liczbę zleceń. Jest to zasługa wysokiej jakości oferowanych usług. Czynniki, które decydują o wysokiej pozycji w branży to m.in.. profesjonalizm, optymalizacja procesów logistycznych oraz twórcze działania pracowników. Maszoński Logistic dopasowuje oferowane usługi do wymagań Klienta.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>