Grupa Abakus Logistics buduje markę na wieloletnim zaufaniu Klientów. Spedycja oferująca transport morski, lądowy oraz lotniczy, istniejąca na rynku od 25 lat. W swojej ofercie posiada również doradztwo prawne, w związku z logistyką.

KRS: 0000535257

REGON: 360328138

NIP: 7010453787
http://abakuslogistics.pl

Drogowy oddział firmy Abakus Gdynia, oferującej transport morski. W swojej ofercie spółka posiada usługi spedycyjno-transportowe w Polsce oraz za granicą. Ponadto gwarantuje pomoc, doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z logistyką. Grupa Abakus to przede wszystkim transport polskiej żywności na zagraniczne rynki. Główne obszary to Stany Zjednoczone i Kanada.

Kolejna firma tworząca grupę ma swoją siedzibę w Kanadzie. Tam odbywa się kompleksowa obsługa spedycyjna i transportowa po amerykańskiej i kanadyjskiej stronie. Dzięki temu proces logistyczny odbywający się za granicą jest pod stałą kontrolą. W innych krajach towarem opiekują się starannie dobrani agenci.

Firma posiada szeroką flotę własnych oraz kontraktowych pojazdów, z ładownością od 1t do 25t. Dodatkowo ma możliwość przewozów kubaturowych do 100m3. Dzięki własnym pojazdom oraz sprawdzonym podwykonawcom, posiada naczepy standardowe, typu „Mega”, chłodnicze, izotermiczne oraz typu wywrotka.

Do oferowanych przez spółkę usług należą: kontenerowy transport morski i lądowy, obsługa spedycyjno-portowa w imporcie i eksporcie, obsługę celną, magazynowanie i przeładunek towarów, kontenerowa konsolidacja towarów, doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, ubezpieczenia ładunkowe oraz transport lotniczy.

Abakus Logistics w swojej ofercie posiada usługi transportowe ekspresowe. Ze względu na potrzeby klienta, są one wykonywane pojazdem, który pozwala dowieźć załadunek w ekspresowym czasie (w ciągu 24h). Pozwala to na dostarczenie towaru na trasie np. Warszawa-Paryż w ciągu doby.

Wykwalifikowany zespół pracowników gotów jest udzielić potrzebnych porad oraz informacji, na przykład w zakresie prawa transportowego w Polsce oraz poza jej granicami. Członkowie zarządu posiadają certyfikat kompetencji zawodowej oraz doświadczenie w kwestii prawa transportowo-spedycyjnego.

W ciągu 25 lat swojej działalności Abakus sp. z o.o. został doceniony i wyróżniony wieloma tytułami. Są to m.in. Diament Forbesa, Gazela Biznesu, Gepard Biznesu.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>