Nippon Express to japońska jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Spółka istniejąca na rynku od 44 lat ciągle się rozwija. Świadczy usługi z zakresu: transportu drogowego, transportu morskiego, frachtu lotniczego oraz przeprowadzek.

NIP: 1070005440

REGON: 140685601

KRS: 0000262490

http://www.nipponexpress.pl/

Jeden z największych dostawców usług logistycznych na świecie. Firma założona została w Japonii. Od momentu stworzenia, tj. 1972 roku, stale się rozwija. Dzięki temu powiększa sieć oddziałów oraz zakres świadczonych usług. Obecnie Nippon Express ma zasięg na sześciu kontynentach, w 38 krajach. Dysponuje ponad 750 oddziałami na świecie.

Firma oferuje transport drogowy na terenie Europy. Flota pozwala na transport towaru o ładowności od 1,5t do 24t. Specjalnością Nippon Express są przewozy ładunków wartościowych. Spółka dba o bezpieczeństwo, przez co zwykle wykorzystuje samochody z twardą zabudową.

Kolejna specjalność firmy to fracht lotniczy. Kompleksowa obsługa przesyłek importowych oraz eksportowych. Spółka dopuszcza każdy rodzaj przesyłki. Umożliwia odbiory I dostawy na terenie całego świata. Ponadto zapewnia odprawę celną na kilku lotniskach w Polsce. Oferuje obsługę celną w imporcie, między innymi procedury tranzytu, dopuszczenia do obrotu oraz odprawy eksportowe.

W zakresie transportu morskiego, Nippon Express oferuje szeroką paletę usług transportowych. Firma proponuje serwis drobnicowy (LCL) z własną konsolidacją oraz wysyłki pełnokontenerowe (FCL). Świadczy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Spółka współpracuje z największymi armatorami, dzięki czemu są konkurencyjni cenowo.

Firma świadczy również usługi w dziedzinie przeprowadzek. Zakres usług to: pakowanie, transport, transport większych gabarytów, pomoc obcokrajowcom w aklimatyzacji. Przedmioty do przeprowadzki pakowane są w materiały bardzo wysokiej jakości, co zapewnia bezpieczeństwo podczas ich przewozu. Biura firmy zlokalizowane są w ponad 100 krajach, co ułatwia dostęp do wielu miejsc.

Nippon Express zapewnia o swoim profesjonalizmie w wielu dziedzinach transportu. Wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem, dobrani przewoźnicy I japońska jakość to ich przepis na sukces. Najwyższa wartość firmy to bezpieczeństwo. Personel podchodzi indywidualnie do Klienta, jest w stanie sprostać nawet bardzo specyficznym wymogom.

  1. Słyszałem o tej firmie, ale nie wnikałem za bardzo, co oferują poza transportem drogowym. Artykuł natomiast mnie skusił i dobrnąłem do samego końca – przejrzyście i zwięźle napisany. Gratulacje!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>