C.H. Robinson powstał w Stanach Zjednoczonych w 1905 roku. Po 80 latach zawitał do Polski i stał się największa firmą logistyczną na świecie.

 

KRS: 0000281670,

NIP: 5252392290,

REGON: 140958157

 

https://www.chrobinson.com/pl/pl/

 

Po rozpoczęciu swojej działalności w Ameryce, Robinson zaczął otwierać swoje oddziały na terenie Europy. Wtedy firma przezywała silny i stabilny wzrost. Początkowo firma zajmowała hurtową sprzedażą warzyw i owoców. Stopniowy rozwój doprowadził przedsiębiorstwo do pozycji lidera logistycznego.

Robinson jest finansowo stabilną firmą i Klienci mogą polegać na jej doświadczeniu w zakresie łańcuchów dostaw. Działania firmy są szybkie i wydajne, a współpraca spełnia oczekiwania. Przy konkurencyjnych cenach terminy dostaw mogą zostać dostosowane do własnych potrzeb.

Przedsiębiorstwo prezentuje się jako posiadające wyjątkową pozycję na rynku. Wynika to z m.in. szybkich i wydajnych działań, dotrzymywania danego słowa, dobrej kooperacji, spełnianiu wyśrubowanych oczekiwań oraz celów klientów, dotrzymywania terminów dostaw, atrakcyjnych cen oraz możliwości logistycznych na całym kontynencie europejskim.

Centrala C.H. Robinson Europe znajduje się w Amsterdamie w Holandii, przedsiębiorstwo posiada ponad 2400 klientów, a roczny dochód to 566 milionów euro. Firma posiada ponad 1 tysiąc pracowników rozlokowanych w 19 krajach, w ramach 43 biur regionalnych.

Spółka kieruje się zrównoważony rozwojem, co jest rozumiany m.in. jako sposób doskonalenia oraz zwiększania efektywności energetycznej. Uzupełniane jest to o zapewnienie zdrowego i profesjonalnego miejsca pracy, stwarzającego szanse sukcesu.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>