Spedycja EKO TRANS gwarantuje współpracę określoną jasnymi i uczciwymi zasadami oraz kompleksową obsługą. Jej cel to stabilność na rynku podparta długotrwałym i zrównoważonym rozwojem.

 

NIP: 6550006169

REGON: 290401978

KRS: 0000073920

 

http://www.ekotransbusko.pl/index.htm

 

Firma została założona w 1992 roku z siedzibą zlokalizowaną w Wełeczu (koło Buska-Zdrój). Specjalizuje się w spedycji krajowej i międzynarodowej oraz transporcie drogowym na rzecz każdego rodzaju przedsiębiorstw. Dzięki ciągłemu rozwojowi, w 1998 roku spedycja stała się częścią Grupy Polskie Składy Budowlane SA będąc jednocześnie jednym z pierwszych udziałowców.

 

Dzięki rzetelnej obsłudze, spedycja utrzymuje stabilną pozycję na rynku i jest zaufanym partnerem w biznesie. Firma stale dąży do budowania lojalności i długoterminowych relacji będących wartością nadrzędną. Dużą uwagę skupia na relacje interpersonalne, wprowadzanie nowych idei i odpowiadanie na indywidualne potrzeby każdego klienta.

 

Dzięki dyspozycyjności pracowników zostaje wyeliminowane ryzyko dotyczące kar lub dodatkowych kosztów związanych z niedotrzymaniem terminów. Kadra dba o to, by realizacja umów przebiegała w sposób należyty i terminowy. Osobą kontaktową jest jeden przydzielony opiekun, aby obustronnie osiągnąć optymalny rezultat i korzyści.

 

Eko Trans wykonuje kursy w ramach Polski, Unii Europejskiej oraz Półwyspu Bałkańskiego. Firma prezentuje następujące korzyści wynikające z prowadzonych usług – dyspozycyjność, mobilność jakość oraz efektywność. Prezentuje się jako spedycja gwarantująca jasne oraz uczciwe zasady. Eko Trans w założeniach posiada ofertę kompleksową oraz stosuje zrównoważony rozwój.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>