FM Logistic nadaje znaczenie temu, co robi, dotrzymuje słowa, tworzy pozytywną atmosferę oraz dba o poczucie dumy i przynależności do grupy pracowników. Pielęgnowanie tych wartości podnosi standardy panujące w firmie.

 

NIP: 8381000827

REGON: 010725511

KRS: 0000054644

 

http://www.fmlogistic.pl/

 

FM Logistic powstała w latach trzydziestych z pomysłu dwóch braci. Początkowo zajmowała się transportem drewna. Inny z obecnych wspólników postanowił poprowadzić podobny biznes. Kiedy doszło do spotkania obu rodzin, nawiązała się współpraca biznesowa, która pozwoliła na powstanie firmy Faure & Machet.

 

W ciągu 50-ciu lat trwania FM Logistic, wypracowano stabilne i spójne wartości. Praca w zespole polega na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Każdy się stara, aby praca została wykonana należycie. Każdy dzień to poszukiwanie nowych rozwiązań. Najważniejsze w tym wszystkim jest zadowolenie klienta oraz zaangażowanie w podejmowanie dobrych decyzji w danej chwili. Wszystko to wymaga pozytywnej energii i chęci osiągania sukcesu.

 

Optymalizacja łańcucha logistycznego zwiększa konkurencyjność. To właśnie ona jest celem spedycji w każdym kraju, w którym działa. FM Logistic posiada fachową wiedzę i znajomość każdego aspektu owego łańcucha. To sprawia, że staje się on łatwy od samego magazynowania poprzez cykl procesów logistycznych aż po transport i dystrybucję. Przewiduje, jak mogą się zmienić potrzeby klientów w przyszłości, co daje jej pozycję pioniera rozwiązań napędzających postęp w logistyce.

 

FM Logistic istnieje na rynku polskim od 20 lat i jest jej skutecznym partnerem logistycznym. Dynamicznie reaguje na zmiany, wykorzystuje wahania rynku będące szansą na udowodnienie swoich kompetencji. Wspiera strategię dystrybucji i wzrostu firmy kontrahenta tak, aby wszystkie procesy przebiegły na jak najwyższym poziomie.

 

FM Logistic to także sektor kosmetyczny. Od ponad 20 lat obsługuje firmy tego sektora. Obsługuje także sektor farmaceutyczny. Od 2009 roku prowadzi logistykę sprzedaży wielokanałowej i internetowej.

 

  1. Nie wiem jak aktualnie, ale kilka lat wstecz FM LOGISTIC prawie doprowadził firmę mojego ojca do upadku. Do tej pory odczuwamy skutki związania się z nieodpowiednią spedycją. Kiedyś obciążali za wszystko: Palety, obciążanie za to, że dawali nierealne czasy dojazdów na załadunek/rozładunek , zwrócenie uwagi spedytorowi ( Za to też można było otrzymać notę xD. ) , zwrócenie ich naczepy też nie należy do najprzyjemniejszych ( wymagają lepszego stanu niż przy odbiorze, a za wszystkie rzeczy eksploatacyjne liczą sobie drożej niż serwis )
    Nie wiem czy aktualnie się coś zmieniło, ale nie polecam.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>