Firma zajmująca się spedycją: drogową, lotniczą, morską oraz obsługą magazynową. Swoją ofertę Diera kieruje do Klientów, oczekujących projektów spedycyjnych „szytych na miarę” – przygotowanych indywidualnie pod oczekiwania Klienta.

KRS: 0000256321

NIP: 5213388025

REGON: 0000256321

http://www.diera.pl/

W kwestii spedycji drogowej spółka oferuje transport krajowy oraz międzynarodowy. Biura firmy zlokalizowane są w wielu miastach Polski, m.in.: Błoniu, Białymstoku, Bielsku-Białej, Krakowie, Warszawie. Ponadto ma ona jedno biuro poza terytorium Polski, w czeskiej Ostravie. W zakresie swoich usług, Diera posiada usługi z zakresu przewozu przesyłek drobnicowych i całopojazdowych. Przewozy międzynarodowe mają zasięg wszystkich krajów europejskich. Współpraca z przewoźnikami pozwala na dostępność środków transportu od 1,5t do 24t.

Firma oferuje usługi spedycji lotniczej, kolejowej i morskiej. Transport lotniczy jest realizowany głównie przez port lotniczy we Frankfurcie. Spółka gwarantuje organizacje odprawy celnej tranzytowej oraz ostatecznej w tym miejscu. Specjalizuje się w obsłudze importów z Dalekiego Wschodu i USA. Zapewnia również usługi transportu kombinowanego morsko-lotniczego lub kolejowo-lotniczego. Diera to partner cargo popularnych linii lotniczych. Dzięki temu realizuje eksporty z portów lotniczych w Polsce na wszystkie kontynenty. Firma jako jedyna w Polsce jest partnerem WACO System.

Spółka realizuje również usługi magazynowe, m.in.: rozładunek, załadunek, przeładunek, paletyzacja, składowanie towaru, kontrola jakościowa, oznakowanie, konfekcjonowanie. Firma posiada magazyn klasy A o powierzchni 4000m2. Zlokalizowany jest on w Błoniu. W tej samej lokalizacji znajduje się publiczny skład celny.

Diera indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego Klienta. Za ich atuty uważają konkurencyjne ceny, wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz bezpieczeństwo dostaw. Podstawą naszych usług jest indywidualne podejście do każdego Klienta i wychodzenie na przeciw jego oczekiwaniom. Firma kontroluje przesyłki na każdym etapie realizacji zlecenia. Wpływa to na bezpieczeństwo świadczonych usług. Została wielokrotnie doceniona poprzez liczne nagrody.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>