firm_125212_0fd66f_big

Oferując sprawdzone rozwiązania w zakresie logistyki oraz spedycji krajowej i międzynarodowej spedycja Omida integruje ze sobą różne rodzaje środków transportu  dając do dyspozycji indywidualne produkty.

 

NIP: 9571045101

REGON: 221118940

KRS: 0000368836

 

http://www.omida.pl/pl/

 

Firma Omida świadczy usługi spedycyjne w transporcie intermodalnym. Oferuje produkty i sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Stara się przy tym zachować najwyższą jakość usług. Obsługa logistyczno-spedycyjna obejmuje międzynarodową spedycję morską, lotniczą, drogową, skład celny, obsługę celną i doradztwo w zakresie ubezpieczenia.

 

Jako jedyna dystrybuuje ryż dla potrzebujących programu PCK. Działa także w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu i popiera zaangażowanie w projekty o wymiarze społecznym.

 

Oferuje rozwiązania w zakresie logistyki oraz spedycji krajowej i międzynarodowej oparte na zdobytym doświadczeniu. Integruje ze sobą różne rodzaje środków transportu i daje do dyspozycji Klienta produkty dopasowane do jego potrzeb. Posiada wykwalifikowany zespół spedytorów, który prowadzi nie tylko spedycję drogowa, ale także morską i lotniczą.

 

Firma zawdzięcza swój sukces dzięki prowadzonej filozofii. To ona stanowi podstawę wszystkich działań. Pozwala budować wiarygodność i zaufanie między Kontrahentami. Owa filozofia polega na otwartości na nowe rozwiązania, elastyczności, indywidulane podejście do Klienta, innowacyjność, przyjmowanie krytyki, negocjacje, najwyższy stopień jakości oraz otwartość na nowe możliwości.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>