Spedition Dąbrowski w swojej dyspozycji posiada zróżnicowany transport, który łączy z doświadczonymi kierowcami. Owe połączenie jest gwarancją bezpiecznego transportu ładunków.

 

NIP: 8861821300

REGON: 891028712

 
http://speditiondabrowski.eu/

 

Już od 1999 roku firma dba, by ładunki Klientów docierały w wyznaczone miejsce. Stopniowo poszerzała zakres swojej działalności o doradztwo logistyczne w zakresie przewozu ładunków niebezpiecznych ADR, a także sektor logistyczno – magazynowy, co pozwoliło jej zdobyć silną pozycję na rynku i świadczyć szeroki zakres usług.

 

Spedycja posiada różnorodne środki transportu przystosowane do przewozu towarów na terenie kraju oraz na transach międzynarodowych. Każdy ładunek jest na bieżąco monitorowany. Pośredniczy w transporcie oraz współpracuje z firmami transportowo-spedycyjnymi na terenie całej Europy. Pozwala to na zorganizowanie transportu z wielu miejsc poza granicami kraju. Wykwalifikowany zespół spedytorów udziela pomocy przy przesyłkach drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych.

 

Od roku 2004 spedycja dysponuje powierzchniami magazynowymi. Dzięki nim świadczy usługi wspomagające procesy planowania, realizacji oraz kontroli zapasów. Realizuje zamówienia, zaopatruje w części, organizuje pakowanie, zwroty, gospodarowanie odpadami, ich transport i składowanie.

 

Spedycja dokłada starań, aby jej działania były zgodne z zasadą „7R”, czyli:

  • RIGHT PRODUCT      właściwy produkt
  • RIGHT QUANTITY     we właściwej jakości
  • RIGHT VALUE            właściwej ilości
  • RIGHT PLACE            właściwym miejscu
  • RIGHT TIME               właściwym czasie
  • RIGHT CUSTOMER    właściwemu klientowi
  • RIGHT PRICE              we właściwej cenie

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>