113604042

Firma C. Hartwig Szczecin to wysoka jakość usług i zadowolenie Klientów. Ceni sobie rzetelność i profesjonalizm w organizacji usług spedycyjnych.

 

KRS: 0000076321

NIP: 8512389459

REGON: 811025021

 

http://www.hartwig.szczecin.pl/

 

Hartwig jest najstarszą polską spedycją. Rozpoczęła działalność w 1858 roku. Od samego początku opierała się na takich wartościach, jak: tradycja, doświadczenie i solidność kupiecka. Dba o to, by każdego dnia sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. Motywację czerpie z rozwoju rynku.

 

Spedycja zdobyła w swojej karierze ważne certyfikaty. Jednym z nich jest Certyfikat Systemu Jakości 9001:2008. Świadczy to o tym, że firma dobrze zarządza elementami wpływającymi na jakość świadczonych usług. Certyfikat ten jest akceptowany na całym świecie.

Natomiast 28.10.2009 r. dołączyła do elity firm, które otrzymały certyfikat AEO – uproszczenia celne, bezpieczeństwo i ochrona. Daje to możliwość pełnego planowania operacji handlowych i pozwala na uniknięcie kosztów związanych z opóźnieniami w dostawach. Spedycja podlega większej kontroli dokumentów.

 

Głównym elementem oferty firmy stanowi spedycja morska. Jest wysokokonkurencyjną firmą pod względem ceny, jakości i usług. Zajmuje się spedycją wszystkich ładunków kontenerów, drobnicy, towarów masowych, nawozów, chemikaliów. Dodatkowo, czarteruje statki, organizuje transport promami do Skandynawii, przewozy door to door, kontroluje i zabezpiecza, wystawia potrzebne dokumenty.

 

Dodatkowymi elementami oferty jest transport drogowy, kolejowy, lotniczy, przeładunki i magazynowanie oraz prowadzenie agencji celnej.

 1. Silny tabor plandekowy
  Nasze ciągniki z naczepami plandekowymi spotkasz w całej Europie.
  Jesteśmy w ciągłym ruchu, zapakowani po brzegi, zawsze na czas.
  Klienci wiedzą, że bezpiecznie przewieziemy każdy rodzaj ładunku.
  Ładujemy z tyłu, z boku, od góry. Bierzemy palety i wszystko, co zlecisz.
  Uważamy, że Twój towar ma prawo do komfortu. My go zapewniamy!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>