rrr

Spedycja towarów ciężkich i ponadgabarytowych, skonteneryzowanych ładunków, masowych oraz drobnicy to specjalizacja firmy Hermes Sp. Z o. o.

 

NIP: 6970014891

REGON: 410009096

KRS: 0000132667

 

http://hermes.com.pl/

 

Spedycja rozpoczęła działalność w 1990 r. w Gdyni. Była wtedy jedną z pierwszych firm spedycyjnych. W tych latach Polsce towarzyszył szybki rozwój gospodarki, co umożliwiło realizację nowoczesnych rozwiązań związanych z przeładunkiem zbóż, nawozów sypkich oraz rud żelaza. Rozwój rynku paliw, motoryzacyjnego, energetycznego i chemicznego dały firmie możliwość zdobywania doświadczenia przy dostawach towarów do firm tego sektora. W połowie lat 90-tych nastąpił szybki rozwój rynku kontenerowego. Hermes rozpoczął aktywną działalność na rynkach zagranicznych i tym sposobem rozpoczął budowanie zaufanych relacji z partnerami i agentami. Firma umiejętnie dopasowała się do zmian rynkowych i tym sposobem uplasowała się w czołówce firm spedycyjnych w Polsce. Po 20 latach działalności dostarczyła do Rafinerii w Gdańsku cztery reaktory. Było to jedno z największych przedsięwzięć zrealizowanych w polskiej gospodarce pod względem skali i wartości.

 

Firma Hermes dba o kontakty z Klientami. Pozwala elastycznie dopasować się do jego potrzeb zmieniających się wraz z rozwojem rynku. Daje gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. Planem firmy jest dobór rzetelnych podwykonawców i ciągłe poszukiwanie korzystnych logistycznie i cenowo wariantów transportowych. Hermes dba o środowisko naturalne i ludzi, co potwierdza fakt przystąpienia do europejskiego programu Ineligent Energy, gdzie aktywnie uczestniczy w realizacji projektu URBANBiogas.

 

Hermes kompleksowo obsługuje ładunki drobnicowe w imporcie i eksporcie. Gwarantuje terminowość dostaw w transporcie morskim, drogowym oraz lotniczym. Obsługuje przy tym ładunki obejmujące rzeczy osobiste, żywność, meble, konstrukcje stalowe, materiały niebezpieczne i wymagające specjalnego traktowania, a także żywe zwierzęta.

 

Firma organizuje i obsługuje ładunki pełnokontenerowe i kontenery zbiorcze w imporcie, eksporcie i tranzycie łącząc przy tym ogniwa łańcucha transportowego w systemie door to door. Oferuje konkurencyjne stawki. Wyszkoleni pracownicy służą pomocą w wyborze optymalnego transportu ładunków neutralnych, niebezpiecznych, chłodzonych wraz z użyciem specjalistycznego sprzętu.

 

Spedycja prowadzi pośrednictwo w rezerwowaniu miejsc promowych dla samochodów osobowych i ciężarowych na obszarze Morza Bałtyckiego, Północnego i Śródziemnego. Oferuje atrakcyjne stawki frachtowe, pomaga i doradza w wyborze optymalnego przewoźnika promowego.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>