f_d_2

Połączenie dostarczania rozwiązań transportowo – logistycznych dopasowanych do potrzeb Klientów z zachowaniem najwyższej jakości usługi to misja, jaką stawia sobie firma LINK.

 

KRS: 0000140604

NIP: 5210086737

REGON: 008055532

 

http://www.linktransport.eu/pl

 

Spedycja istnieje na rynku europejskim już ponad 27 lat. W ciągu tego czasu wyspecjalizowała się w transporcie drogowym i usługach logistycznych. Świadczy usługi przewozu całopojazdowego i częściowego na terenie Europy.

 

Link dąży do utrzymywania długofalowych relacji biznesowych, co pozwala na elastyczność potrzeb Klienta. Optymalizuje łańcuch dostaw obniżając przy tym koszty. Prowadzi raporty na podstawie wskaźników KPI. Dotyczą one terminowości dostaw, bezpieczeństwa towaru oraz poprawnego obiegu dokumentów. Zapobiega powstawaniu błędów i natychmiast reaguje kiedy zaistnieją nieoczekiwane wydarzenia niezależne od pracowników firmy.

 

Transporty realizowane są z uwzględnieniem maksymalnej dbałości o środowisko naturalne. Flota firmy nie przekracza wieku 1,5 roku i posiada normę emisji spalin EURO 6. Organizuje zbiórkę odpadów niebezpiecznym i przekazuje je upoważnionym odbiorcom. Wszystkie trasy są skutecznie optymalizowane, a co za tym idzie – spada zużycie paliwa.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>