n1426879661

ABS Transport to firma, która swoim działaniem zmienia jakość i możliwość przewozu towarów z Europy Zachodniej i Skandynawii.

 

NIP: 8512874870

REGON: 812704238

KRS: 0000214054

 

http://www.abs-transport.pl/

 

Firma prężnie działa na rynku od 11 lat. Jej właścicielem jest międzynarodowa grupa logistyczna Hage Logistik GMBH z Kilonii. Zajmuje strategiczną pozycję w owej grupie i rozszerza jej działalność na rynku polskim. ABS może pochwalić się idealną lokalizacja, ponieważ znajduje się na skrzyżowaniu ważnych szlaków transportowych. Posiada własny i niezależny dostęp do portu i bogate zaplecze magazynowe. Specjalizuje się w transporcie i przeładunkach produktów sypkich, w szczególności zbóż i nawozów.

 

Partnerskie relacje z polskimi przewoźnikami potwierdzają wiarygodność i wieloletnia współpraca. Firma posiada swój tabor, w skład którego wchodzi kilkanaście zestawów ciężarowych i specjalistycznych naczep. Ciągniki spełniają normę emisji spalin EURO 6. Oprócz własnego taboru, firma dysponuje flotą pojazdów przewoźników kontraktowych, których jakość pracy jest skutecznie monitorowana.

 

ABS stawia na ciągły rozwój i inwestuje w podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników oraz unowocześnianie floty pojazdów i zaplecza technicznego. Zespół w pełni angażuje się w realizację usług wykazując się przy tym przyjaznym podejściem i profesjonalizmem. Kluczowym zadaniem, jakie stawia sobie firma, jest właściwe zrozumienie potrzeb Klientów i zaoferowanie im dopasowanych rozwiązań.

 

 

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>