112517

Wiedza, wykształcenie i umiejętności przyczyną bogatej oferty transportu towarów firmy ATAK Logistik.

 

KRS: 0000385662

NIP: 8513145972

REGON: 320993329

 

http://atak.com.pl/start

 

Firma powstała w Szczecinie w 2011 roku na bazie zdobywanego przez 10 lat doświadczenia.

 

Spedycja specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Oferuje kompleksowe usługi dotyczące przewozu ładunków o różnym charakterze. Dysponuje własnym taborem od 1 do 26 ton ładowności i korzysta z szerokiej bazy rzetelnych podwykonawców, co umożliwia szybką realizację usługi. Przewozi ładunki masowe, drobnicowe, płynne, suche, całopojazdowe, zbiorowe, przestrzenne i wagowe, zwykłe oraz kurierskie. Głównym tematem działania jest przewóz konstrukcji stalowych, rur oraz innych elementów metalurgicznych. Wykonuje także przewozy ładunków chłodniczych, ponadnormatywnych i objętych GMP.

 

Firma prowadzi organizację przewozu ładunków o różnym charakterze. Posiada doświadczenie i pewną bazę, co czyni ją godnym i poważnym partnerem do współpracy. Swoją ofertę dopasowuje indywidualnie pod każdego Klienta, a towar dostarcza w 3 obszarach czasowych:

  • just in time – na konkretną godzinę
  • day definite – na konkretny dzień
  • time definite – w określonym przedziale czasowym

Zajmuje się krajową i zagraniczną dystrybucją przesyłek. Dzięki dedykowanemu środkowi transportu jest w stanie dostarczyć przesyłki just in time. Dodatkowo oferuje obsługę celną, sprzedaż paliwa, ubezpieczenia cargo, serwis ciężarówek i naprawę maszyn i urządzeń hydraulicznych.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>