logo

Rzetelność, bezpieczeństwo i profesjonalizm priorytetami firmy Econemy Logistyk Sp. z o. o.

 

KRS: 0000163726

NIP: 8512826405

REGON: 812616043

 

http://spedycja-szczecin.pl/

 

Spedycja rozpoczęła działalność w 2003 roku. Od tego czasu zdobywała doświadczenie i doskonaliła swoją wiedzę w transporcie międzynarodowym. W obecnej chwili potrafi sprostać każdemu wyzwaniu i usatysfakcjonować Klienta. Dzięki dobrej organizacji, powierzone jej zadania są wykonywane bez ryzyka i na czas.

 

Przez ponad 10 lat firma rozwija swój wachlarz usług w transporcie międzynarodowym. Należy do Stowarzyszenia Polskie Forum Transportu, które działa od 2011 roku i zrzesza grono przewoźników w trosce o ich dobro. Między innymi podejmuje działania o zmniejszanie kar i opłat w transporcie i służy wzajemną pomocą.

 

Główne kierunki transportu to Niemcy, Szwecja, Norwegia i Dania. Przewóz jest wykonywany kompletnie wyposażonymi i sprawnymi ciągnikami siodłowymi o normie emisji spalin Euro 5 i naczepami typu firana. Firma prowadzi kompleksową spedycję door-to-door – załadunek, transport i rozładunek. Dodatkowo obsługuje ładunki pełnowymiarowe i drobnicowe z możliwością magazynowania. Zajmuje się także transportem specjalistycznym. Gwarantuje terminowy odbiór i dostawę zapewniając przy tym ochronę i ubezpieczenie przewożonego towaru, a także komplet dokumentów przewozowych i celnych.

 

Firma oferuje sprzedaż palet transportowych, które są sprowadzane z Polski i Skandynawii, a następnie dostarczane do Niemiec.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>