New_Logo_Galan

Nowe kierunki spedycyjne, ilość zrealizowanych zleceń, wzrost zatrudnienia oraz wzrost ekonomiczny przyczynami rozwoju firmy Galan Logistics.

 

KRS: 0000327253

NIP: 8561811616

REGON: 320648101

 

http://galanlogistics.pl/

 

Firma Galan Logistics rozpoczęła swoją działalność 24 kwietnia 2006 roku w Stepnicy koło Goleniowa. Głównym obszarem jej działania jest spedycja międzynarodowa. Celem firmy jest pełna obsługa logistyczna zaspakajająca potrzeby Klientów. Odbywa się to poprzez ciągłe ich identyfikowanie i odpowiadaniu na wymagania, jakie stawia rynek. Kierunki, na jakich skupia się spedycja, to: Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja. Osiągnęła duży szacunek i zaufanie klientów. Systematyczny rozwój wspomagała odwaga w zarządzaniu, znajdywaniu nisz rynkowych. Na początku 2010 roku został otwarty kolejny oddział, który uruchomił cross-dock. Usprawnia on krajowe i międzynarodowe przewozy drobnicowe.

 

Firma świadczy usługi w spedycji przesyłek ekspresowych. Do tego celu są wykorzystywane środki transportu o tonażu do 1,5 t i powierzchni do 8eplt. Dostawa odbywa się w systemie just in time.

 

Wraz z wzrostem dynamiki firmy, postanowiono wprowadzić pewne zmiany. Po 10 latach działalności, firma zmieniła swoje logo. Jest ono elementem budowania silnej marki i ciągłego wzrostu. Firma stale inwestuje w własny tabor i nowoczesne systemy informatyczne, a także w kadrę pracowniczą i szkolenia, co podwyższa jakość współpracy z Klientami.

 

25 listopada 2016 roku, Galan Logistics zawarł umowę z firmą Prime Construction. Jej tematem jest budowa nowego centrum logistycznego w Kobylance koło Szczecina. Zostanie zaprojektowana i wybudowana nowa hala logistyczna, a także warsztat obsługujący samochody ciężarowe. Budowa ma zostać zakończona we wrześniu 2017 roku. Parę dni po podpisaniu umowy, firma ogłosiła rozpoczęcie nowej inwestycji.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>