Bez tytułu

Podstawą sukcesu Omega Cargo jest zaangażowanie zespołu, który w nieprzerwany sposób dąży do świadczenia Klientom usług o najwyższej jakości.

 

KRS: 0000333029

NIP: 8561816068

REGON: 320690037

 

http://omegacargo.pl/

 

Omega Cargo jest międzynarodowym spedytorem. Zajmuje się importem, eksportem oraz organizacją transportu między wszystkimi miejscami w kraju i na świecie. Prowadzi transport lotniczy, morski, lądowy oraz zajmuje się magazynowaniem i obsługą celną.

 

Spedycja współpracuje ze znanymi liniami lotniczymi. Zawarte z nimi umowy umożliwiają kompleksową obsługę w zależności od warunków dostawy zakresu usług. Po odbiorze towaru od nadawcy, przechodzi przez odprawę celną i obsługę eksportową w kraju wysyłki. Następnie jest przewożony na lotnisko docelowe i tam jest poddawany obsłudze importowej oraz kolejnej odprawie celnej. W końcowym etapie jest dostarczany pod adres odbiorcy. Rodzaje przesyłek są dostosowywane do wymogów Klienta. Oferuje przesyłki:

  • standard
  • priorytet konsolidacyjny
  • multimodany (morsko-lotniczy)
  • hand carry
  • czarter

Klienci mogą na bieżąco monitorować swoje przesyłki i prosić o dodatkowe ubezpieczenie cargo.

 

Omega Cargo współpracuje z wieloma sieciami transportowymi organizując import i eksport przesyłek morskich na całym świecie. Oferuje kompleksowy transport przesyłek pełnokontenerowych oraz drobnicowych (FCL i LCL) w systemie door to door. Zawarte umowy z terminalami kontenerowymi w Trójmieście znacznie skracają czas odprawy celnej i dostawy do Klienta. Oferta obejmuje odbiór frachtu od nadawcy, eksport, import, dostawę w dowolne miejsce, obsługę celną i transport ładunków niebezpiecznych.

 

Poza transportem powietrznym i morskim, spedycja świadczy także transport drogą lądową. Prowadzi spedycję całopojazdową na terenie Polski oraz krajów europejskich. Organizuje transport ładunków ponadgabarytowych. Przewozi ładunki w systemie door to door dla ładunków całopojazdowych, ponadgabarytowych i ADR. Pomaga w sporządzaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i informuje o fazie realizacji frachtu.

 

Dodatkowo, Omega Cargo prowadzi usługę magazynowania oraz obsługę celną. Oprócz składowania, oferta magazynu obejmuje pakowanie, konfekcjonowanie i pełną obsługę celną. Spedycja udziela zabezpieczeń pod należności celno – podatkowe i składa w imieniu Klienta wszelkie dokumenty do urzędu celnego.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>