logo

Żmuda Trans tworzy transport, dzięki któremu kontrahenci mają swój towar w miejscu przeznaczenia.

 

NIP: 5512293195

REGON: 122566900

 

http://zmudatrans.com.pl/

 

Rozwój firmy jest silnie uzależniony od pozyskania towaru. Przy zawieraniu współpracy z nowy Klientem zawsze jest rozważana decyzja, w jaki sposób dostarczyć mu towar – samodzielnie lub za pomocą innej firmy transportowej. Żmuda Trans poprzez odpowiednią selekcję, dobiera rzetelnych przewoźników, którzy dostarczą towar najszybszą drogą i w komfortowych warunkach.

Spedycja posiada OCP w wysokości 1 mln Euro. Świadczy to o tym, ze przewożony ładunek jest bezpieczny. Dodatkowym atutem gwarantującym bezpieczeństwo jest współpraca z przewoźnikami oraz zatrudnieni w firmie kierowcy.

Firma posiada także własny tabor składający się z samochodów wiodących marek oraz naczep o różnej ładowności. Należą do nich między innymi naczepy typu Mega oraz zestawy Tandem (jumbo). Wszystkie ładowane górą, bokiem i tyłem. Tabor jest przyjazny środowisku.

Spedycja zajmuje się transportem towarów w Polsce oraz poza granicami kraju. Prowadzi działalność pod względem doradztwa w organizacji transportu oraz potwierdzenia wszelkich formalności. Transport obejmuje ładunki drobnicowe oraz całopojazdowe. Najczęściej obsługiwane kierunki transportu to Niemcy, Włochy, Anglia, Francja oraz Serbia.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć HTML tagów oraz atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>