Kiedy należy wymienić moje drzwi wejściowe?

Pierwsze wrażenie, jakie goście mają w twoim domu w Warszawie, to twoje drzwi wejściowe. Zazwyczaj wysokiej jakości drzwi wejściowe przetrwają dziesięciolecia. Jednak gdy osiągną pewien wiek, będziesz musiał go wymienić, ponieważ przestaną być wystarczająco niezawodne, aby zapewnić ci bezpieczeństwo i schronienie przed pogodą, której potrzebujesz.

Wybierając firmę Hermes, możesz znaleźć w Warszawie drzwi zastępcze, których potrzebujesz . Oferujemy szeroką gamę drzwi do wyboru. Jeśli Twoje drzwi wejściowe noszą ślady zużycia, najlepiej ich nie ignorować. Podjęcie proaktywnej decyzji o jego wymianie może zaoszczędzić wiele pieniędzy.

Oto kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, a które powiedzą Ci, kiedy nadejdzie czas wymiany drzwi wejściowych.

Powody, dla których możesz potrzebować drzwi zastępczych

Przeciągi i pęknięcia

Jeśli zauważyłeś nagły wzrost rachunku za energię, powodem mogą być Twoje drzwi wejściowe. Drzwi zewnętrzne zaprojektowano tak, aby po zamknięciu mogły się uszczelnić, aby zapobiec przedostawaniu się ciepłego lub zimnego powietrza do domu lub jego wychodzeniu. W miarę starzenia się uszczelki te mogą się kurczyć i pękać, co prowadzi do niepożądanych przeciągów. Jeśli przyzwyczaiłeś się do wyściełania podstawy drzwi wejściowych ręcznikiem lub kocem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że uszczelnienie drzwi zostało zerwane.

Podobnie problemy z drzwiami, takie jak rdza, wgniecenia, pęknięcia, dziury, a nawet odpryskiwanie drewna, mogą prowadzić do niepożądanych konsekwencji. Jeśli nie podejmiesz niezbędnych środków w celu rozwiązania tych problemów, takich jak uzyskanie drzwi zastępczych, a zamiast tego zdecydujesz się na tymczasowe rozwiązania, możesz paść ofiarą tych problemów. Nie zdziw się, jeśli twoje drzwi wejściowe rozwiną pleśń , zarazki, robaki i dodatkowe uszkodzenia, gdy zostaną w takim stanie.

 

Trudności w otwieraniu i zamykaniu

Twoje drzwi wejściowe nie powinny być wyzwaniem do otwierania, zamykania lub zamykania. Powodem, dla którego Twoje drzwi się zacinają i są trudne w użyciu, może być wiele różnych rzeczy. Sprawdź, czy wisi równo na zawiasach. Krzywe drzwi mogą być prostym powodem problemów. Jeśli nie, możesz napotkać problem, który nie jest tak łatwy do naprawienia. Uszczelka mogła się zużyć, co spowodowałoby nierówność drzwi wejściowych w ramie. Albo zmieniła się na przestrzeni lat, rozszerzając się i kurcząc wraz ze zmianą pogody w Warszawie. Jeśli to jeden z tych ostatnich powodów, być może nadszedł czas na wymianę drzwi w Warszawie.

Nie chcesz mieć do czynienia z niektórymi potencjalnymi konsekwencjami niedoskonałych drzwi wejściowych. Na przykład najmniejsza szczelina może umożliwić wszelkiego rodzaju owadom bezpośrednie wejście do twojego domu.

Wilgoć i pleśń

Jeśli podczas deszczu w Twoim domu występują przecieki, a nawet zalania, zdecydowanie nadszedł czas na wymianę drzwi. Wilgoć przedostająca się do domu może spowodować rozległe uszkodzenia ramy domu, zagrażając jego integralności. Może również prowadzić do rozwoju pleśni, pleśni i grzybów. Może to być nie tylko obrzydliwe, ale może być również bardzo szkodliwe dla zdrowia Ciebie i Twojej rodziny. Uszkodzenia spowodowane przez wodę mogą wymagać rozległych i kosztownych napraw, które sprawią, że będziesz żałować, że nie wymieniłeś wcześniej drzwi wejściowych.

Chcesz poprawić bezpieczeństwo swojego domu

Najwyższym priorytetem większości właścicieli domów jest bezpieczeństwo ich domu. W Warszawie oferujemy różne drzwi zamienne, które mogą pomóc w poprawie bezpieczeństwa Twojego domu. Drzwi burzowe to świetna opcja, jeśli szukasz dodatkowej warstwy ochrony. Druga bariera wejścia nie tylko zmniejsza prawdopodobieństwo niechcianych gości, ale może również działać jako bufor dla elementów zewnętrznych, chroniąc główne drzwi wejściowe. Materiał, z którego wykonane są Twoje drzwi, może również wpływać na poziom ochrony Twojego domu. Zazwyczaj drzwi z włókna szklanego i drewniane zapewniają największe bezpieczeństwo, ponieważ mają doskonałą odporność na uszkodzenia.

W Hermes Warszawa zamawiamy tylko drzwi wejściowe, o których wiemy, że zapewnią Ci ochronę na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze drzwi są zbudowane z grubej stalowej powłoki drzwi.

O której porze roku należy wymienić drzwi wejściowe?

Czy wiesz, że nie ma idealnej pory roku na montaż drzwi zastępczych w Warszawie? Każdy sezon ma swoje wzloty i upadki, które opisano poniżej.

 

Zimowy

Chociaż najzimniejsza, nie wspominając o najbardziej śnieżnej porze roku, może wydawać się niewygodną porą roku na wymianę drzwi wejściowych, w rzeczywistości ma to pewne zalety. W przeciwieństwie do innych pór roku podwykonawcy są znacznie mniej zajęci zimą. Oznacza to, że istnieje większa szansa, że ​​będziesz mógł zainstalować te drzwi, kiedy chcesz, zamiast czekać tygodniami, aż ich harmonogramy się wyjaśnią.

 

Jeśli myślisz, że proces instalacji może sprawić, że cały Twój dom będzie wyglądał jak zimowa kraina czarów (w końcu nie będziesz miał drzwi wejściowych), nie mylisz się. Jednak większość wykonawców będzie w stanie ograniczyć poziom strat ciepła i wykonać instalację dość szybko.

 

Wiosna

Jest to sezon, w którym wykonawcy są najbardziej zajęci, ponieważ po stopieniu śniegu nieustannie pojawiają się telefony w sprawie bardzo potrzebnych napraw i nowych instalacji. Z tego powodu istnieje szansa, że ​​na wizytę trzeba będzie poczekać kilka tygodni. Nie jest to idealne rozwiązanie, gdy drzwi wejściowe przeciekają i do środka dostają się robaki. Biorąc to pod uwagę, wiosna to zwykle świetny czas na wymianę drzwi wejściowych, ponieważ pogoda jest zwykle łagodna, więc utrata ciepła nie będzie problemem.

Lato

Ciepła pogoda, która przychodzi latem, może być idealna do zainstalowania drzwi zastępczych w Warszawie. Chociaż możesz napotkać ten sam problem, co zimą z utratą ciepła, tylko teraz z zimnym powietrzem. Twój klimatyzator może odczuwać obciążenie, ale jeśli możesz na chwilę zrezygnować z chłodnego powietrza, lato może być dla Ciebie idealną porą roku. Pamiętaj jednak, że lato to kolejny pracowity sezon dla wykonawców i może minąć trochę czasu, zanim będziesz mógł je zaplanować.

 

Jesień

Wraz z końcem sezonu letniego dobiega również koniec pracowitego sezonu remontowego. Zazwyczaj o tej porze roku można dość szybko zainstalować zastępcze drzwi wejściowe, jednak nieprzewidywalna jesienna pogoda może spowolnić ten proces. Ostatecznie, niezależnie od pory roku, w której potrzebujesz drzwi zastępczych, w Warszawie jest pora roku, aby je wymienić. Nie czekaj zbyt długo, w przeciwnym razie możesz ryzykować bezpieczeństwo i integralność strukturalną domu.

 

Jeśli szukasz drzwi zastępczych w Warszawie, nie szukaj dalej niż firmie Hermes. Gwarantujemy, że wszystkie drzwi znajdujące się w naszym asortymencie będą świetnie wyglądać, energooszczędne i łatwe w obsłudze. Skontaktuj się z nami już dziś, aby znaleźć potrzebne drzwi wejściowe!